Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mc Cafee programını tam sürüm yapmak

ShekiLChoCuq

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar benim bilgisayarda süresi doldu onu nasıl tam sürüm yapabilirim? (yani deneme sürümünü kaldırabilirim)
silip, yeniden yüklediğim zaman süresi doldu iletisi alıyorum. bilg. hafızasında bi dosyada felan saklanıyo sanırım. (yanlışta biliyo olabilirim) Nasıl halledecem bu işi? Her anti-virus programının deneme sürümü bittiğinde yeniden bir anti-virus programı arayış içine girmeyeceğim herhalde..

bu arada sizce en iyi anti-virus programı hangisi?[hline]günde bir öğün :P >>Join tHe war!
icq no: 97135892
send me a mail to : [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

ShekiLChoCuq, bu tarz bilgileri yanlış yerde arıyorsun gibi geliyor bana. Yanlış anlamadıysam sen programın tarih opsiyonunu kırmak istiyorsun ama Paticik bünyesinde illegal serial code ve crack alış verişi yasaktır.
En iyi virus programı soruna gelince de genelde Norton için en iyisi derler ki ben de onu kullanıyorum ve çok memnunum. Ama en iyisi gercekten budur veya değildir bilemiyorum tabii. Bu arada bedava bir çok virus programı da vardı hatta bir kaç tanesini daha once denemiştim ve gayet de memnun kalmıştım. Oyle bir şeyler de kullanabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Panda Antivirus kullanıyorum Lisanslı. Bu ay bir kampanyaları vardı yanılmıyorsam 25$ a kadar düştüler. İstersen bir bak.

Arlooax The Eleven Mage

PS: Konuyu "Paticik.com" başlığından buraya taşıdım, Ghaldszar'in mesajı alakasız gozükmesin.

[Bu mesaj Arlooax tarafından 26 Mart 2003 05:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...