Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hadi soldat.

sharky

Öne çıkan mesajlar

Çünkü soldat'ın kendi sitesine de girerseniz yeni soldat versionunun henüz Linux Dedicated Server'ının olmadığını farkedersiniz. Arkadaşlar halen yazamamışlar.. Ya da 1.1.3 'ü patchleyememişler.

Daha doğrusu Arkadaşlar değil, arkadaş.

1.1.3'ü yükleyin güzel güzel oynayın.[hline]
-ee
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShARkY, 22 June 2003 16:57 tarihinde demiş ki:
Ha bu arada Dark 'in olayını anlayabilmiş değilim cidden. Hadi sunucu başka yerde olsa, çok ciddiyim Edit Edit diye ağlardım :) Adamla aynı anda spawn oluyoruz, eğilip birbirimize AYNI silahla ateş ediyoruz, e ben ölüyorum.

biz ona SDDBBÖKD diyoruz, açılımı "Standart Dark-Dr Bokunun Bal Ötesi Klasik Durumu" oluyor. Halk arasında "Dark Edit" olarakda bilinir.[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...

addrrrriiiaaaannnnnn aaddddrrriiiiiiaaaannnnnn
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 22 June 2003 05:02 tarihinde demiş ki:
said:
GE-TA, 22 June 2003 04:02 tarihinde demiş ki:

En az Sam kadar.
hmm sağlam uçuyormuş :)[hline]

bir topice bakmıyorum orada topikler toplanmış oluyor.. :-p[hline]BonePART, the WJ Master 15 June 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
abi soluyorum ya reha muhtar mehmet ali birand bide bizim bakkalın mixi senin sesin sam
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karakedi, 22 June 2003 19:27 tarihinde demiş ki:
biz ona SDDBBÖKD diyoruz, açılımı "Standart Dark-Dr Bokunun Bal Ötesi Klasik Durumu" oluyor. Halk arasında "Dark Edit" olarakda bilinir.

ROFL![hline]
-ee

[Bu mesaj ShARkY tarafından 22 June 2003 20:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 22 June 2003 23:32 tarihinde demiş ki:dark edit, neter ondanda edit

abi sniper elime oturuyor ve iyi sote yapabiliyorsam benim günahım ne ? :)

+ edit yokki oyunda ... keşke olsa admin charla girip deli ederdim ama böle bile arada deli ettiim özellikle peşimden koşturduum oluo ...

bu arada yeni mapler ekledik, sitemizden bulabilirsiniz, ben hala bilmiyorum yuh bana diyenler için : http://soldat.ethernass.com adresini veriyorum ...

istatistikler bitmek üzere, servera kaç kişi bağlı konusu kaldı bi tek ... onu da bilgisayar bölümüne soracam zaten sormadıım araştırmadıım yer kalmadı ...[hline]Ethernass Dünyası Admin
Pranga Webcoder
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım UDP paketi gönderiyor deli adam. Ama UDP ile nasıl böyle bir bağlantıyı tıkır tıkır oynatıyor algılayabilmiş değilim. Yani TCP den bişey gönderse, zaten netstat 'ta her şekilde görürdüm ben onu :)

En sonunda tcpdump'ı parse edeceğiz gibime geliyor ama, neyse.. :)

Ben de giriyorum oyuna, demin girdim kimse yoktu.[hline]
-ee
Sosyal ağlarda paylaş

tcpdump öldürür hızı ... anca cronla 10 dakka da bir dump edip parse edip, sonra okutmak olabilir ama saçma abi ...

valla official forumları dahil bildiim her yere post atıom delirme noktasına geldim, çünkü cevap gelmio ... amca naaptıysa artık ...[hline]Ethernass Dünyası Admin
Pranga Webcoder

[Bu mesaj neterrorist tarafından 23 June 2003 04:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun realistic denen iğrenç öküz angut modu yine bi o kadar aşşağılık olan ctf ile birleşince hiç beklenmedik, gerçeği yansıtmayan sonuçlar ortaya çıkıyo. demek ki oyun henüz tam oturmamış. bi süre daha beklemek lazım pişmesi için. zaten ethernass admini olan kişi de terör estiriyo, beğenmediklerini kickliyo silahlarını değiştiriyo. hiç eğlenmedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yuuuuuuh. İftiranın da bu kadarı.

Adam beceremiyorum demiyorda, yok Realistic mod kötüymüş, yok ctf olmaması lazımmış, yok efenim kickliyormuşuz, silahları değiştiriyormuşuz. Kuru iftira!

Allahın bombacısı, öyle pıtır pıtır tepince tabii silah, 100 metreden düşüp ölünce beceremiyorsun :) Hıh! Oh olsun sana :)[hline]
-ee
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...