Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

trgamer

Masticore

Öne çıkan mesajlar

[nick:] Kojiroh
[durum:] kesin
[görev:]
1. İyi-orta arası bi sistemim var, her türlü oyunu açabiliyorum. Her oyunu incelerim ama high-end sistem oyunlarda performanstan yakınabilirim :P
2. Gurusu olmasam da PS2 sahibiyim, nadiren inceleme yapabilirim. PS3 alıp ordan devam etme ihtimali de var. PS konusunda yedeğin yedeği konumunda tutabilisiniz :P
3. İngilizcem var çeviri yapabilirim başka sitelrden, kaynaklardan vs. Ama bikaç kaynak öğrenmem lazım adam gibi sdfa
4. İnternet programcılığından pek anlamam, belki ilerde. Bu sene dersini alıyorum zira. Beklemedeyim yani sdfgf
[notlar:]
Oyunlardan çabuk sıkılma gibi bi durumum var sfhdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Okullar açılana kadar İstanbul'da değilim ben, ama olayımı söyledim. Başka gönüllü de çıkmadığına (Dragonutopia'ya bir ulaşın, hal hatır sorun) göre o işi düzenlemek bana kalacak her halde. Asıl oyun ve dolanım işleri hallolunca onların seyrine göre ben de birşeyler düzenlerim. Şimdilik bir kitap eleştirişi için, bir eski CRPG (Ah, SSI, ah...) oyunlarının trivia'sı - tanıtımı için, bir de fantazi hakkında iki haftalık genel yazılar için birer bölüm olur diye düşünüyorum. Tasarım ekibine duyurulur.

Ha, bir de fantazi ana sayfası gibi birşey haberlerin, çıkacak kitapların yayın tarihinin, satış listelerinin falan olacağı.

edit: lol, SSG demişim SSI yerine, aklım nereye gittiyse artık...
Sosyal ağlarda paylaş

[nick:] Mumu
[durum:] kesin katılacak
[görev:]
i. inceleme yaparım, bir kaç ay içerisinde iyi bir sistem de aldıktan sonra aktif olarak inceleme yazıları yazabilirim.
ii. makale ve köşe yazıları yazabilirim.
iii. yazı derleyebilir ve yayınlamaya uygun hale getirebilirim. türkçem oldukça iyidir söylemesi ayıp.
iv. psp oyun incelemelerini yazabilirim.

[notlar:]
bir duruma göre bir süreliğine edirnede yaşiycam tek başıma. bilgisayarı aldığımda da çok rahat çalışabilirim özellikle.
Sosyal ağlarda paylaş

[Nick] : Salyangoz

[Durum]:Kesin katılacam.

[Görev]:

1.Sistem dostu olan pc oyunlarını inceleyebilirim.

2.Fantastik mizahi yazılar yazabilirim.(Hazırda hiç biryerde yayınlamadığım yazılarım mevcut)

3.Piyasaya yeni gelecek oyunlar hakkında haber yazıları yazabilirim.İngilizcem iyi derecededir.

4.Retro oyun incelemeleri yazabilirim.

5.Film eleştirileri yazabilirim.(Okuduğum alan sinema-tv zaten)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...