Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA 4

yav

Öne çıkan mesajlar

Gereksiz antipati yaratiyorlar, halbuki su naneyi hic koymasalar online oynanabilecek bir oyunu zaten alan alir.

Mass effect dede online aktivasyon hede hodo gibi seylerle milleti ugrastirmislardi, cogu insan da yukleme limiti ve benzer sebeplerden oyunu almayi reddetti.

Bu yontemlerin geri teptigini ne zaman anlayacaklar acaba, veya anladilar da "eeehh yeter be aldim tamam" diyenlerin sayisi diger almayi reddeden insanlarin sayisindan daha fazla da daha cok mu kar ediyorlar anlamadim.
Sosyal ağlarda paylaş

Kırılamayacak yazılım yok bu bi gerçek. Rockstar da bunun farkındadır diye tahmin ediyorum. Öyle bi açıklama niye yaptılarsa. Belki crack'in gelmesini uzun süre sürdürüp, sabırsız oyuncuları orijinal almaya yöneltmeyi planlıyolardır sdf

Bu arada Aral 90YTL'ye getirmiş oyunu. 80 olur diye tahmin ediyodum, 10YTL fazla çıktı.
Orijinal almak lazım oyunu. İnternetten GTA oynamak, hep hayali kurulan bi şeydi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler ben catir catir oynuyorum kamerada sallanmiyor
hersey de guzel :D
10 bolum falan gecmisimdir
Configim 2x2 gb 1066 mhz corsair dominator 8400 @ 3600 ghz
8800 gt ile 1680 e 1050 gayet rahat oynuyor haaa ama drawing detail i alip ta koklerseniz bilemem asagida zaten yaziyor su anki configinizle 480 mb olan vram den 450 kullaniyorsunuz diye
xp sp3 te oynuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Virus said:
oyunun berbat bir optimizasyonu var multi için orjinal alıcaktım tek kelimeyle deymez görüntüleri orta seviyeye aldıgımda bile kasıyor shadow effecti 0 ladım banamısın demedi.
2.83core2quad ddr3 2gb geforce 200 :S

alla alla, bende core2quad q6600, 2gb dd2 ram, geforce 8800gtx var, hic kasmıyor hersey en yuksekte, ayrı bir sorun olmasın seninkinde ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...