Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA 4

yav

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Valla PC'm bozukken PS2 almıştım gidip. İlk oynadığım oyunlardan biri GTA: San Andreas olmuştu.
Elimizde minigun ile ufak RC uçakları vurduğumuz bi görev var, onu yapana kadar sinir krizi geçirmiştim. Yok böyle bi şey arkadaş. Eğer bitakım psikolojik sorunlarınız olduğunu düşünüyosanız bi de bunu deneyin, o kadar diyeyim.

O yüzden hep bi kaygıyla yaklaşıyorum gamepad+FPS olayına.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahanda simdi kesinlesti :)

said:
Rockstar Games Announces Grand Theft Auto IV for the PC

New York, NY – August 6, 2008 – Rockstar Games, a publishing label of Take-Two Interactive Software, Inc. (NASDAQ: TTWO), is proud to announce that Grand Theft Auto IV will be arriving on the PC on November 18th and 21st in North America and Europe, respectively.

http://ir.take2games.com/ReleaseDetail.cfm?ReleaseID=326627

http://www.shacknews.com/onearticle.x/54059

Simdi gercekten hayirli olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

türkçesi oto eğim
kurşuna normalde silahı savurarak vermen gereken falsoyu (referans) bilgisayarın kendi vermesidir. mahalle maçlarında "bak falsolu vurcam" diyen eleman, beckham ve roberto carlos oto eğimi kapattığı bilinen ünlülerimizdendir.

bir diğer kullanım yeri otomotiv sanayidir. türkiyede bu hareketi ilk başlatan Demir Bükey dir. mesleği ismine nazır bu şahıs karlı yollarda "bakın ben feci drift atıyorum koskoca demirdöküm otoyu eğip büküyorum ama bunun aslı böyle değil siz yapmayın" diyerek akımı başlatmıştır.

kaynak
Sosyal ağlarda paylaş

Grand Theft Auto IV'ün konsola çıkmasından bile önce başlayan PC sürümü dedikoduları boşa gitmedi. GTA IV PC'ye geliyor.

Rockstar'ın cinayetlere neden olan açık dünyalı aksiyon oyunu Grand Theft Auto IV'ün bilgisayar platformuna çıkacak olan sürümü, nihayet bizzat yapımcı firma tarafından duyuruldu. Geleneği bozmayan Rockstar, daha önce defalarca yaptığı gibi konsolda başlattığı GTA furyasını birkaç ay sonra PC'ye taşıyor. PS3 ve Xbox 360 için nisan ayında piyasaya çıkarılan oyunun PC sürümü, Avrupalı oyuncularla 21 Kasım'da buluşacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...