Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA 4

yav

Öne çıkan mesajlar

MediaMarkt'ta bugün 59'a indirmişlerdi,Aral'in 2.yi alana %50 kampanyasıyla da Mass Effect+GTA4 80 milyona denk geldi :)

Geç oldu haber vermek için ama,yarın da belki devam eder asdfsda gazete de 29'u için diyorlarmış gerçi bana da arkadaş dedi 1 saat önce hemen çıkıp aldım
Sosyal ağlarda paylaş

off off çok iyi bir oyun olmuş,yarın gidip xbox koluda alacağım eminim oynaması daha zevkli olur

üstelik şu bayağı bir önce yazdığım sistemimde low'da 25-28 fps görüyor ortalama,çok iyi ya (medium'da 24 görecekmiş hesaplamalara göre adsfdsa bakalım deneyecem sonra)

bu kadar geç alıp oynadığıma pişman oldum şimdi,fiyat düşsün diye bekledim gerçi de :P
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler ve varsa hanımlar bu topicte birazdan deliricem yardım edene HERSEYIMI VERICEM ya aman allahım format attım antivirüsü sildim başta yine çalışmadı gittim bizim kafeden ( adeks) özel xp sp3 cdsi aldım format attım yine olmadı devamlı APPLICATION FAILED TO LAUNCH AKEKXDFISJDFS yok PARENTAL CONTROLMUS yok ANTIVIRUSMUS aman yarabbi ya pcmi görünmeyen GUARDIAN ANGELLAR mı koruyor ya allah aşkına herşeyi araştırdım kimse adam gibi çözüm üretememiş bilen varsa LÜTFEN yardım edin!!!!!!!!

Teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...