Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA 4

yav

Öne çıkan mesajlar

arkadaşımın laptopunda oyunu açtık, sağlam bir ohaaa çektim ilk önce. birkaç görev yaptım. diyebileceğim tek şey oyun MÜKEMMEL olmuş, ufacık 15.4 inç laptopta bile hastası oldum, 234 ekran lcd tv ve ps3 ile nasıl oynarım bilemiyorum.

kesinlikle konsol aldıracak oyundur, kesinlikle.

yetmedi bu kadar. abiii, oyun inanılmaz diyorum, alın oynayın.

böyle büyük bir harita, böyle büyük bir "yaşam alanı" daha önce hiç bu kadar simüle edilmemişti. kendini yarış oyunu zanneden oyunlarının arabalarının bile, dört yuvarlak üzerine yerleştirilmiş kalastan kibrit kutuları olduklarını anladım. süspansiyonların hareketinden, araba içindeki yolcuların ivmelenmeye göre salınımına hayran kaldım.

grafikler desen.. 9500gs, t9300 ve 2 gb ramli laptopta bile verdiği grafikler gerçekten tatmin ediciydi.

kendisini 2342 ekran bir lcd tv artı ps3 kombinasyonuyla denemek için sabırsızlanıyorum..

bu arada, kamera sabit durmuyor evet, biraz saçmalık olmuş. onun için arada bir caps lock a basın, cinematic e geçip normale dönsün hemen. normal moda geçince arabanın arkasına geçiyor kamera direkt. yine bozulursa yine bi basın.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım oynarken oyunu izledim. Büyülendiğim üç farklı ufak detayı da yazayım:

_ helikopter çalıp veya şifreyle alıp, şehrin ana caddesinde, yüksek binaların olduğu yerde gezerseniz, o çok uzun, ışıklandırmalı binaların birinin isminin GetALife olduğunu göreceksiniz :)

_ Bir ara şöyle bir şey yaşadık: tek yıldızlıydık, polis bizi kovalıyordu. Bir caddeye geldik, araba trafikte sıkıştı, ileri geri gitmeye başladık öne arkaya çarpa çarpa. Arkadaki çarptığımız arabanın sürücüsü hızlı bir biçimde indi, biz de indik, adam bizi kovalamaya başladı. E polis arabası da tam oradaydı, henüz inmemişlerdi. Şifre yazdık, polisten kurtulduk.

Buraya kadar her şey normal. Birkaç adım ileri gittik, polisin arabadan indiğini gördük. Nasıl yaa falan derken, polisler bize saldıran adamı tutukladı, arabaya soktu, götürdü.

Oha dedim içimden.

_ Bazı yerlerde kaza yapan arabalar yüzünden trafiğin durduğunu fark ettik. Adamlar önce duruyor, sonra manevralarla çıkmaya çalışıyor falan.

- Oyundaki karakterlerin tepkileri çok gerçekçi. Durup dururken deli dumrul modunda milleti arabasına tekme atıyoruz sokakta, bazıları korkup kaçıyor, bazıları direkt arkasını dönüp geri vitese takıyor.

Oyun hakkaten süper ya. Hakkaten.ç
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor bir de soyle bak olaya,

vista 64 ve xp 32 kullanıyorum.

oyunu ikisinde de sabahtan beri deniyorum, kopya aldım 15ytl ye ve verdiğim paraya ve verdiğim emeğe ağlamak istiyorum şuan.

kafamı duvarlara vurmaktayım, ne .NET 'i tekrar yüklemediğim kaldı, ne ekran kartı driverlarını ne crackler yükledim piratebay manyağı oldum, sp3 kurdum xp ye falan.

ama 8 saatimi böyle harcadım.

belki kopyayla orjinalle alakası yoktur bilemiycem ama Fatal Error WS10 dan kurtulamadım. orjinal alırsam ve aynı errorla karşılaşırsam cinnet geçirip etrafa saldırıcam
Sosyal ağlarda paylaş

NET 3.5u, SP3ü, son ekran kartı driverlarını, oyunun yamasını, games for windowsLive son sürümü ve malum dosyayı doğru yaptığına eminsen bide şu yazacağımı dene, googleda cıktı:
"FIX for FATAL ERROR WS10″ (its about the xlive program) u have to manually install the xlive redis from the dvd u browse and u go to GTA IV folder then to the Redistributable folder and u install the xliveredist program afther that u copy the 3 files that start with the name xlive from (Windows - System 32 ) into the folder where GTA IV is installed and restart the comp then start the game (mine started) i have a low end comp amd x2 4000+(2,1ghz) 2 gb ram 667 and a 8500 gt 512 ddr 2 (oc by myself) and the game runs preaty good in low setting !! hope that this can help u guys "
aha buda videolu linki: gta4 hata fix
-----------
oyunu çalıştırsanda uzun süre oynuycağını sanmıyorum pek, cünkü güzel bi oyun değil biraz cocuksu, hep aynı şeyler üzerine kurulu ve ruh yok, mafia1deki hava bile yok. neyse umarım çalıştırır bu fix ve işin görülür:D
Sosyal ağlarda paylaş

inşallah ya yaşlandım resmen saçımı başımı yolmak üzereyim :D

olmadı mirror's edge 'e başlıycam gta yı pas geçip müthiş bişeye benziyo

not: öbürlerini hallettim bu sefer sp3 hatasını belirten fataldan yiyorum. sp3ü kurarken de cannot update a checked system with a retail version bilmemne kutusu geliyo.
bunu da regeditle hallettim, savaş devam ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten hadi sorunsuz çalıştı diyelim ve hadi oyunuda begendin, genede fps düşüşleri olacak zırt pırt zevkinin içine edecek en önemli yerde takılcak falan biton saçmalık yani. rockstar günümüz bilgisayarları için değil bu oyun diyerek nostradamusçuluk oynasada, bana inandırıcı gelmedi bu cevap. fps düşüşleri içinde bu başlıkta bi arkadaş bi program önerdi, xlive.dll dosyası etkiliyordu sanırım bikaç sayfa geride olmalı onuda bi değerlendir eğer çalışırsa oyunun(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...