Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA 4

yav

Öne çıkan mesajlar

Oyunun grafik ayarlari tam FAIL.

Cunku butun olayi cozunurluge yuklemisler. Mesela golgeleri kapatamiyorsun ve detaylariyla oynayamiyorsun aslinda. Cozunurlugu arttirirsan butun efektlerin kaliteside scale edilerek arttiriliyor. Yani ayarlar dusuk olsun ama cozunurluk yuksek olsun diye bisey yok.

O yuzden siciyor oyun. 800x600 anca oynayabiliyorum benim laptop'ta. Bu kadar kotu bir karar alinamazdi grafik ayarlari acisindan.
Sosyal ağlarda paylaş

kutulu olarak nerden alabilirim oyunu? sendit'e bakıyorum yok sanırsam türkiyede zaten yok, el altından satıyorlarmış gibi bi hava var googleye gta 4 yazıyorum hep ps 3 haberleri çıkıyor PC gta 4 yazdığımda da hiç "ÇIKTI!!" falan gibi haberler yok "gta4 pc'yede yapılacakmış" türünden haberler var ve yabancı sitelerin haberleri bunlar. noluyor abi bütün dünya birleşip benimi kafalıyorsunuz lol
Sosyal ağlarda paylaş

Abi nasil bakiyosun :P Official sitesine baksana sanane forumlardan diger oyun sitelerinden fln orda kabak gibi yaziyo 02.12.08 diye :) Oyun cikti cikmasina ama istekleri abarti oldugu icin cok kisi alamadi. Oyunu turkiyede Aral ithalat ve D&R magazalarinda rahatlikla bulabilirsin. D&R da internetten odeme yaparsan 80m ye geliyo obur turlu 89.9 ytl.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...