Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WotLK Beta Signuplar Basladı!

raistlinthewiz

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Sparkcaster said:
http://www.wowhead.com/?contest=name-that-screenshot wowheadden wwi kartı kazanmıştım hem tyrael peti hem de beta key için, birtakım adi insanlar database sömürme işine girip yarışmanın iptaline sebep oldular, betaya hiç bu kadar yaklaşmamıştım ama olsun :(

yazık nan ;p bende ikiside var muhahaha haset yapıorm ^^
Sosyal ağlarda paylaş

hardcore gaming key alma hakkında öncelik yaratmaz

zira alper senin gibi hardcore oynayan oyuncuların tek farkı üstündeki itemlardır. raid yapmayan ama senin kadar online ı olan casuallarda vardır yani.

blizz in h.core gamer - casual gamer ayrımı yapmak için armory d.base inden tarama yapmasını veya guild progress lere göre bi ayıklama yapmasını mı bekliosunuz :D
Sosyal ağlarda paylaş

@ Sparkcaster

Bunu hardcore gamerlardan önce casuallara da key gönderen blizz e sorman lazım sanırım.

Ayrıca dün bi dergide çalışan ve ventte beta testi izlenimlerini yaşayan arkadaşımın şu diyaloğundan yola çıkarak:

"Hah ayı öldürdüm memnun musunuz kutusu çıktı yine"...."Aha ayıya vurucaktım memnun musunuz kutusu çıktı vuramadım"... vs vs

Diyebiliorum ki, beta testing is not equal to end game instance or raid testing.

casuallar da bir şeyleri test edebilir

casual n00b demek değildir.

ty
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:
oyundan bihaber daha bt bile görmemiş casuallar neyi test etcek nasıl feedback vercek betadan

Ben bu fikre pek katılmıyorum malesef. Oyundan bugün BT-Hijal-sunwelli çıkar oyunun %70-80ninin kaybolacağını düşünüyorsanız kendinize bir tokat atın, çünkü kafanız karışmış sizin. Bir sene önce BT-Hijal yokken oyun şu an oynadığımızın sadece %20-30 muydu yani?

Hayatında 25 man yapmamış ama oyunda günde 7-8+ saati hemde çok az PvP yaparak geçiren tanıdıklarım var. Ve adamlar oyunun her mesleğini, her questini (aly-horde), her köşesini ezbere biliyorlar. Sizin dikkatinizi bile çekmeyecek birçok bugıda onlar bulacaktır normal olarak.

Oyun çok büyük ve çok yönlü, sizin yaptıklarınız dışında şeyler yapan insanları küçümsemekten vaz geçin bence. Adam 3 yıldır oyun oynuyor hiçbir halt bilmiyor, sonra bi guilde girip 2 ayda 8x BT- hijal- sunwell yaptı diye oyunun uzmanımı olmuş oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...