Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mew mew

Mew Mew Squad

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:
Ya bu garbageda post kasma muhabbeti öldürecek beni :D

Umarım beni kovan arkadaşlar pişman olmuşlardır sohbet bi anda bitince 8-)

öyle bi güzel uyuduk ki tahmin edemezsin :D

Xaenin said:
Konuşulanları özet geçsin biri. Kız diye kim yavşadı mesela en çok?

bütün moderatorluk yetkisini kullanarak KINGPIN ERALP!!
nası yawşadı görsen of of.
nihanla demeti de unutmamak lazım hakkını verelim.
Sosyal ağlarda paylaş

aksi ıspatlanana kadar tüm balonlular yeni kullanıcıdır, herkesin üstüne fake'sin diye gitmemek gerekir, nefir uzun uzun yazmıştı.

bu da bi ihtimal fake, ama ya diilse?
tamam eğlenelim gülelim, garbıcda sapıtalım, başak kraker yiyelim filan ama yani bazen gerçekten tadı tuzu kaçıyor.

birbirinizi galeyana getirip bir sürü günahsızın ödünü koparıyorsunuz ve bu yüzden orçun (c.c.) sizi cehenneminde yakacak!
Sosyal ağlarda paylaş

kızma bize ema apla :D yani bizim en pis muhabbet saatimizde, googleda kedicik resimleri arayan biri aramıza düşünce böyle bişey oldu :D googlea pati yazınca ilk sayfada yokuz aslında ama, önerilen aramalarda "paticik" diye çıkıyoruz. pati-cik olunca, bizim kedi patisinden daha şirin olduğumuzu düşündü zaar. :D
Sosyal ağlarda paylaş

öyle olmadığınızı 3 sayfada anlamıştır :/

kızdığımdan diil, benim olduğu kadar sizin burası, ne haddime kızmaklar. ama işte burası "kapalı" bir ortam diil, öyle tasarlanmadı, halen öyle yönetilmiyor. bunu anlamanızı isterim ben şahsen. yeni gelenlere karşı birleşip zorluk çıkarmak pek misafirperver bir davranış diil. her geleni kaçırırsanız 1000 erkek + 21 kız takılırsınız böyle sonsuza kadar güdük bi şekilde.

onu bi hatırlatasım geldi sadece. takdir yüce orçunundur.
Sosyal ağlarda paylaş

Normal, hanım hanımcık kız geldide biz mi kabul etmedik apla ama gelipde ben kedi resimleri arıyodum burayı buldum falan diyince, biz de rtam çılgınlaşırken.

Yani garbıçta değil pati-pettea açması lazım forum kurallarını okuyup gelsin. Garbage'a açıyosa ya feyktir yada bu yaptığımızı kuralları okumadığı için hak eden bi yeni üyedir bence :D
Sosyal ağlarda paylaş

Eternalus said:
evet, işte hayat. patiCİK hanimiş de hanimiş patiCİK diye geliyorsun, karşına nilep çıkıyor.

yannız hakkaten unutmuşum paticiğin öyle de bir anlama geldiğini lan.

Mulgear "nilep bugün pek bi pasif" diye konu açmasaydı böyle olmazdı dün gece. Ama o konuşan ben değildim içtiğim Mojito'lardı :D
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Garbage'a açıyosa ya feyktir yada bu yaptığımızı kuralları okumadığı için hak eden bi yeni üyedir bence :D

birinci kuralla çelişiyorsun nilep: "aksi ıspat edilene kadar her balonlu yeni kullanıcıdır."

kimse de yeni girdiği yerde kural mural okumaz bu memlekette. elektronik alet kılavuzu bile okumaz hatta.

ya aslında bi söyliim ben dyna'ya, yeni gelenlere şifreleriyle beraber balon nedir, garbıc nedir gibi sadece ilk birkaç gün için elzem olan konuları içeren bi uyarı mesajı gitse fena olmas :)

edik: quote eklendi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...