Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Druid kasarken ağlamalar

Kojiroh

Öne çıkan mesajlar

Oturanboaa said:
Marveloth gelip mageler nası kasıosa sende balance kasarsın dersede inanma :p

Oha cok pis kalbim kirildi suan :/

===

Druid ile level 10-20 arasi igrenc.

Hazir topic acilmisken bende bi soru sorim. Level kasarken druid full str item mi toplamali?
Yoksa biraz biraz agi de toplasa iyimidir?
Agiyi sadece tanklik yapicagi itemlarla mi toplamali?
Sosyal ağlarda paylaş

str iidir mistir, herşeye etkiler
ama agide iidir, ozellikle mob keserken crit cok onem tasıdıgından - 2x combo point felan -

str
agi
stam zaten

Bak ben 60 dan 70 e downtime olmadan gitmiştim. Hani çok nadir canım azalıodu onada heal basıp yola devam diodum.
Nası?
Fuar trinketi vardı, arada heallayan - az deme gayet yeterli =) -
sora improved lotp her critte heal veriodu - 6 saniye cap li -
Bide comboları boşalınca heal veren bişi vardı ıdol mu ne.
Toplayınca bunnarı alayına ısyan gıdıodun.

Yaratık keserken, imp. shred varsa.
Tam ayarla enerjını - 4 sanıyede bır tıckliodu sanırım -
pounce
mangle
shred
maim
bekle
shred
hala çüş yaşıosa
mangle.

Canın sıkıldı
ravage
mangle
rip
natures grasp
/dance
Sosyal ağlarda paylaş

Valla dün bu konuyu açarken 22-23. level arasının şöle bi %30'una falan 45 dakkada mı ne gelmiştim, toplamda da 1 saat 20 dakkada 23'e gelmiştim.
Sonra bu süepr yöntemi öğrenince, 23-24 arası 45 dakkada abartısız %68 oldu. Tamamen bitmesi de 1 saat 7 dakika oldu. Arada bi kısa duraklamalar yapıyodum, skinning, çiçek toplama, vs. Onlar da olmasa hakkaten 50 dakkada falan atlanır level.

Yalnız, canım çok çabuk iniyo gibi. Ashenvale'ın o ayılarını keserken mesela tek ayıda %70'e iniyo canım. Öbür ayıya geçene kadar %75'e çıksa da, onu kesince %50 gibi bi şey kalıyo genelde (energy dolduğu için daha çabuk yatıyo ayı). 3. ayıda normal forma geçmek zorunda kalıyorum. Normaldir umarım :) Gerçi 4 tane ayı gelmişti aynı anda üstüme de, birine hibernate atıp kesmiştim hepsini, yeterli gibi health sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Yalnız, canım çok çabuk iniyo gibi. Ashenvale'ın o ayılarını keserken mesela tek ayıda %70'e iniyo canım. Öbür ayıya geçene kadar %75'e çıksa da, onu kesince %50 gibi bi şey kalıyo genelde (energy dolduğu için daha çabuk yatıyo ayı). 3. ayıda normal forma geçmek zorunda kalıyorum. Normaldir umarım :) Gerçi 4 tane ayı gelmişti aynı anda üstüme de, birine hibernate atıp kesmiştim hepsini, yeterli gibi health sdf

Abartma abi :)

3-4 mobda bir heal büyüsü atman normaldir.
Sosyal ağlarda paylaş

O değil, şöle düzgün taktikle oynamaya başladığımdan beri ölmemiştim hiç, o da yalan oldu. Ashenvale'da kuzey doğuya doğru gittim baktım kocaman bi şey var, biraz yaklaştım, o sıada entering combat dedi, öldüm sora zaten :P
Şu abi vurmuş:
http://www.wowhead.com/?npc=12474
Sosyal ağlarda paylaş

Kartan said:
Dworgian said:
druidlerin ağlayan tek türü ı pvp yapmaya çalışan ferallerdir ^^
WotLK'de bayağı değişecek bu olay,çok süper talentlar geliyor

dogru.

ama ben nolcagını söyliyim.

"omg! nerf droods. omg drood can silence me. omg drood can slow me down. omg drood can disease me" "NERF THEM FFS"

ve 1 2 haftalık all class qq sonrasında

wotlk 1. patch:

druid hede hödö decreased, hede hödö removed hede hödö changed

lol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...