Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UEFA'ya müthiş öneri

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

hurriyet said:
İtalya'nın önde gelen gazetelerinden Tuttosport'un yazarı Massimo Franchi'den UEFA'ya müthiş teklif.

Franchi, Avrupa Şampiyonası'nda Türkiye-Çek Cumhuriyeti maçının oynandığı Stat de Geneve'nin giriş kapısına, "Son 48 yılın en güzel, en kaliteli maçı Türkiye ile Çek Cumhuriyeti arasında bu statta oynanmıştır. Fatih Terim ve talebelerine bize bu heyecanı yaşattıkları için teşekkür ederiz" yazan bir plaketin asılması için UEFA'ya resmen başvuracaklarını açıkladı.

Franchi, Hürriyet'e yaptığı açıklamada, "Fatih Terim takımını Muhteşem Süleyman gibi yönetti ve Avrupa'nın devlerine meydan okudu, şampiyonayı karizması ile kurtardı. O maç 48 yıldaki en büyük maçtır. Bunun ölümsüzleşmesi için gazete olarak bu öneriyi UEFA'ya yapacağız" dedi.

nette aradım ama bulamadım orjinalini ne kadar doğru diye. ama reha erus'da sallamaz gibi geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Ama hakikaten avurap şampiyonalarında izlediğim en güzel maçtı benim... Her zaman sönük geçmiştir şampiyonalar.. İlk defa bu kadar güzel oldu, o da bizim sayemizde... Sadece Çek maçı değil, İsviçre ve Hırvatistan maçlarıda izleyen taraflı tarafsız herkez için çok güzeldi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...