Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

oper said:
evet malesef öyle oldu..
bi kaç kişiye verdiğim ayardan dolayı onların ve dolayısıyla onların arkadaşlarının antipatisini kazandım herhalde. ondan böyle oliyi..

jnms yha ayar mı werdin sn bakiiim:)

ben onu abazanlığını ve boş beleş insan olmanı kanıtladığın için yazdım. artık bıktık mahiyetinde.
kaldı ki sonradan bana yönelik yazdığın post ile bunu tekrar kanıtlamış oldun zaten. burda sana karşıt yorumlar yapan insanları da ben summon etmedim, herkesin hür iradesi var burada.
Sosyal ağlarda paylaş

burtonesk said:
oper said:
evet malesef öyle oldu..
bi kaç kişiye verdiğim ayardan dolayı onların ve dolayısıyla onların arkadaşlarının antipatisini kazandım herhalde. ondan böyle oliyi..

jnms yha ayar mı werdin sn bakiiim:)

ben onu abazanlığını ve boş beleş insan olmanı kanıtladığın için yazdım. artık bıktık mahiyetinde.
kaldı ki sonradan bana yönelik yazdığın post ile bunu tekrar kanıtlamış oldun zaten. burda sana karşıt yorumlar yapan insanları da ben summon etmedim, herkesin hür iradesi var burada.

kızların 1 numerolu taktiği de budur işte. zeytinyağı gibi üste çıkmada üstünüze yok valla. saygıyla eğiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:
evet malesef öyle oldu..

Ayar öyle verilmez. Ayar ince verilir. Sen biraz köylü gibi laf etmişsin, onu ayar mertebesine sokmuyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...