Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

Dynun said:
said:
Gönderen: Marveloth
Gönderilen: Dynun
Tarih: 13/12/2008 02:54

Forumdaki Yazıya Hitaben: [forum.paticik.com]

said:
Alıntı:
Dynun
Sabah uyandırdılar soyulmuşuz diye.
Yatalı 2 saat olmuştu.
Sesler de duymuştum yan odadaki kardeşim tuvalete kalktı falan zannettim.
Mutfak balkonuna tırmanıp zorlayarak pimamenleri açmış.
Benim odadının ışığını görmüş heralde ki ne bulduysa mutfağa taşımış askılıktan.
Babamın cebinden 2 cep telefonu götürmüş. İç cepteki cüzdanı arayıp bulmaya vakti olmamış korkudan gerizekalının allahtan.
Salona geçmiş, konsol var ilk çekmeceyi açıp bişeyler aramış bulamamış. (anahtar ruhsat orda)
Etrafı az dağıtıp gitmiş. Odamda wow oynayıp film izliodum gece boyunca ben de. Paranoya yapmadım haliyle ev halkından biri kalkmıştır diye benim odam dipte kalıyo, tıkırtılar hafif duyuluyo.
Hayvan bi de beyaz mermerde sigara söndürmüş fantazi yapmış.
Babamın 2 ceptel ile benim cepten kulaklık(yuh be adam) gitmiş.
Buna şükür.
Çok husursuz oluyo insan. 1 katta oturmak dert. Tıkırtı duyunca açıp baksam gözgöze gelsem nolucaktı o da bi soru.

Xunn un öss ye basvurmayi unutmasindan daha da komik bi olay. Acikcasi resim olayindan sonra cok hosuma gitti bu topic i görmem. Sesli güldüm. Muhatab aldigim insanin evi soyulurken wow oynamis oldugunu bilseydim farkli yaklasirdim konuya.

lol.

sen alkıslarla cok yaşa emi,yuuuh yani yuhh
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:
said:
Gönderen: Marveloth
Gönderilen: Dynun
Tarih: 13/12/2008 02:54

Forumdaki Yazıya Hitaben: [forum.paticik.com]

said:
Alıntı:
Dynun
Yatalı 2 saat olmuştu.
Benim odadının ışığını görmüş heralde ki ne bulduysa mutfağa taşımış askılıktan.
Babamın cebinden 2 cep telefonu götürmüş. İç cepteki cüzdanı arayıp bulmaya vakti olmamış korkudan gerizekalının allahtan.
Salona geçmiş, konsol var ilk çekmeceyi açıp bişeyler aramış bulamamış. (anahtar ruhsat orda)
Etrafı az dağıtıp gitmiş. Odamda wow oynayıp film izliodum gece boyunca ben de. Paranoya yapmadım haliyle ev halkından biri kalkmıştır diye benim odam dipte kalıyo, tıkırtılar hafif duyuluyo.
Buna şükür.
Çok husursuz oluyo insan. 1 katta oturmak dert. Tıkırtı duyunca açıp baksam gözgöze gelsem nolucaktı o da bi soru.

Xunn un öss ye basvurmayi unutmasindan daha da komik bi olay. Acikcasi resim olayindan sonra cok hosuma gitti bu topic i görmem. Sesli güldüm. Muhatab aldigim insanin evi soyulurken wow oynamis oldugunu bilseydim farkli yaklasirdim konuya.

lol.

harbi eöh ama!dinan bir şey yazmadan bunu koymayı nasıl başardın anlıyamadım harbi, gerekli cevabı öm ile vermişsindir tahminim. ne garip insan formları varmış :S
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

Yatalı 2 saat olmuştu.
Buna şükür.

Bu ne lan? olm WOW'a uyuzdum da, oha yani. Hatunu wow için pas geçer, hırsız girer eve wow yüzünden farketmez. OLM MAL MISIN?

sdf
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:
Görüyorum ki Marveltoh zararlısının süresiz banı açılmış yine. Genel af falan mı geldi, yörüngenin kotası mı doldu? Ayağının tozuyla oturur yine yerine zaten.

xunn bence kendini bosuna yorma. Senin de hallerini gördük wow bölümünde, lore kisminda fln. Durup dururken satasip da su üstüne cikma cabasindan baska bisey degil ki seninki. Buyur iste ilk mesajin.
Sosyal ağlarda paylaş

ben mesela paticikte konusma üslübum hep ters gibidir.
bir çok kişide uyuz oluyordur biliyorum ama beni az çok tanıyanında kimseye karsı cidden uyuz oldugumu veya aşağılama amaclı şeyler yazmadıgımı bilir.
gerçek hayatta tam tersiyimdir burdaki ile.
işin özü hepimiz eğleniyoruz burda birazda bişeyler öğreniyoruz..
birbirinizi çok takmayın diyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...