Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

abi siz olayı farkli yorumluyorsunuz.
burda dalga gecmeyen ya da dobra konusan kisi oldu diye bu kadar ustune gidemezsiniz kimsenin.
bi fotografa iyi kotu her turlu yorum gelir, zaten bunu takip "=((" yapcaksak, koymayiz.

ya da benim kisiseldeki kurali uygularsin "not düşersin x le alakali yorum istemiyorum" diye.

dalga gecme diye bi durum yok ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

msjımı dikkatli okursan "=((" yapmadım sadece söyledim yaptığı yoruma birşey söylemedim zaten.. dediğim gibi herkes istediği yorumu yapmakta özgür.. fakat şöyle birşey var ben ciddi ciddi yardım almak amaçlı gözlük mü lens mi fln diye sorarken kalkıp da olayın memelerime kdr gelmesi de insanı düşündürmüo ve üzmüo değil.. derviş fikir ve zikir olayı diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

obsesifik said:
msjımı dikkatli okursan "=((" yapmadım sadece söyledim yaptığı yoruma birşey söylemedim zaten.. dediğim gibi herkes istediği yorumu yapmakta özgür.. fakat şöyle birşey var ben ciddi ciddi yardım almak amaçlı gözlük mü lens mi fln diye sorarken kalkıp da olayın memelerime kdr gelmesi de insanı düşündürmüo ve üzmüo değil.. derviş fikir ve zikir olayı diyorum

memeli fotoğraf koymuşsan memelerine kadar gelme olayı yoktur bence.
Sosyal ağlarda paylaş

dalga geçildiğini söylemedim zaten. insanların görünüşü hakkında, nasıl giyindiği hakkında, hiç empati kurmadan yorum yapmanın hoş bir şey olmadığını söyledim. ayrıca "şişko olanlar orasını burasını açmasın" tarzı bir cümle vardı o da gayet saçmaydı. herkes istediği gibi giyinir. beyenmeyebilirsin, beyenmediğini de söyleyebilirsin ama böyle bir mantık yürüterek şunu yapma demek bir insanı benim gözümde küçültür. bu da benim yorumum, herkes istediğini söyler tabi ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...