Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

Matematik okulundan fotoğraflar (fotoğrafların beni dahil etmeyen kısımlarını çoğunlukla kırptım zira başka insanlar fotoğraflarının internete koyulmasını istemeyebilir :p)

Bu antik roma köyüne benzeyen matematik köyünün bir merdivenin yanında uzanmış sina (elinde muzlu süt var)

Bu matematik köyünden şirinceye inerken

Bu şirinceden köye dönerken. Yanımdaki kimliği belirsiz kişi bizim okulda (boğaziçi) matematik bölümünde doç olmuş genç bir insan

Bu çalışırken fotoğrafım çekilmeye çalışılınca attığım süper bakış

Bu gözlemecide çekilmiş sanatsal bir poz

Bu bütün şarapları kendimi rezerve ettirirken çekilmiş bir poz :p

Bu da ayşe kadın ayıklayan sina

Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
cok iyi anlarım,

sapını koparırken kıclığı yakalıyamamışsın onuda koparmışsın, sonra ihini ihini diye uğraşmışsın

hayır elimde zaten sapı var ama sen görememişin. ince çalışıyorum ben arkadaşım senin gibi sapını koparcam diye ortadan ikiye bölmüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
Biz de lan partiye gelmeyip matematik kampına gidince böyle bilim adamları toplanıyorlar cern mern hesabı bişeyler yapıyolar zannettik. Meğersem çeyiz düzüp yemek bişirmesini öğrenmişler.

eve gidince defterimden bi sayfa scanleyip koyarım yere doğru yuvarlanır ölürsün
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
eve gidince defterimden bi sayfa scanleyip koyarım yere doğru yuvarlanır ölürsün

Barbunyayı pişirme ısısının limitinin integralini alsan ne yazar arkadaşım? Bi dahaki pati buluşmasına yap bi pilaki yiyelim :P

Peki şimdi bu kampın olayı nedir böyle doğayla iç içeyken kafa daha çok mu çalışıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...