Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

xunn said:
Bak kardeşim, şurada şöyle bir sor, şeker gibi adamım ben. Ama sen 3. sınıf sarcasm denemeleri postlarsan buraya, ben o zaman samimi ayar veririm.

bikere şöyle yerli yersiz yabancı kelimeler kullanmayın. açtığım başlığa yazdığımı oku. sonra hala aynı şeyleri düşünüyorsan benim sana yapabileceğim bişey yok. herşeyi kötü niyetli algılamak gibi bi problemin olduğunu varsayarım güler geçerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Gençler! Yaşlılar! Bütün Forum Üyeleri!

Duymayan Kalmasın! Paticik Forumlarında Özel Mesaj Sistemini Devreye Soktuk!

Artık aranızda konuşmak için bütün topiği p'!^+ç etmek zorunda kalmayacaksınız!

Tek yapmanız gereken, mesaj göndermek istediğiniz kişinin nickinin üzerine tıklamak ve ÖM GÖNDER şeysine basmak!

Bu devrim niteliğindeki yenilik için Paticik Adminlerine Sonsuz saygılarımı sunmaktayım.

Sağolun.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:
xunn said:
Bak kardeşim, şurada şöyle bir sor, şeker gibi adamım ben. Ama sen 3. sınıf sarcasm denemeleri postlarsan buraya, ben o zaman samimi ayar veririm.

bikere şöyle yerli yersiz yabancı kelimeler kullanmayın. açtığım başlığa yazdığımı oku. sonra hala aynı şeyleri düşünüyorsan benim sana yapabileceğim bişey yok. herşeyi kötü niyetli algılamak gibi bi problemin olduğunu varsayarım güler geçerim.

Hayır madem böyle "Ay hala yanlış anlıyorsun." kartını öne süreceksin, topic değiştirip saçmalama. Çok çelişiyor, hoş değil zira.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...