Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gökhan Zan'ın Ambulansı

Luinir

Öne çıkan mesajlar

"Maç için otobüsle stadyuma gidiyorduk. Futbolcu arkadaşlar yolda gördükleri spor otomobilleri göstererek ’aaaa bakın benim otomobilimin aynısı’ diyordu. Tam o sırada bir ambulans siren çalarak yanımızdan geçti. Arda Turan hemen atılarak ambulansı gösterdi ve (çok sık sakatlandığını ima ederek) ’Bakın arkadaşlar bu da Gökhan Zan’ın arabası’ dedi. Maç öncesi herkes bu espriyle gözlerinden yaş gelene kadar güldü."
Sosyal ağlarda paylaş

Luinir said:
"Maç için otobüsle stadyuma gidiyorduk. Futbolcu arkadaşlar yolda gördükleri spor otomobilleri göstererek ’aaaa bakın benim otomobilimin aynısı’ diyordu. Tam o sırada bir ambulans siren çalarak yanımızdan geçti. Arda Turan hemen atılarak ambulansı gösterdi ve (çok sık sakatlandığını ima ederek) ’Bakın arkadaşlar bu da Gökhan Zan’ın arabası’ dedi. Maç öncesi herkes bu espriyle gözlerinden yaş gelene kadar güldü."

bunun doğrusunu yaklaşık 1 ay önce ligradyoda anlattılar hatta sonra da arda'dan böyle mi diye doğrulanmış.

sonra erman toroğlu farklı bir versiyonun anlattı şimdide tv lere çıkmış.

ilk anlatılan versiyonu şöyle;

Fatih Terim bir maç çıkışı arda'nın yanına gelir ve yeni araba almışsın göster bakalım demiş. Arda'da ya hocam diyip mütavazi bir tavırla önemli değil tarzı şeyler demiş. Sonra gelin size diğer arkadaşların daha güzel arabalarını göstereyim demiş. Bu jip hakan abinin, bu jip ayhan abinin, bu lüks otomobil ümit abinin demiş. sonra bu da gökhan zan'ın demiş. gösterdiği araç ise ambulansmış.

kelimesi kelimesine doğru tam değil ama böyle :)
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:
BiTcH_oFBaT said:
kelimesi kelimesine doğru tam değil ama böyle :)

derken? kelimesi kelimesine doğru mu yoksa deil mi?

ben kontrpiyede kaldım biraz gibi yani kesin olarak ma yarın kontrpiyer loti'de kalacağımsı

oha neler yazmışım ahah. kelimesi kelimesine tam doğru değil ama olay bu yani demek istedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
hiç şımarık falan değil hatta birçok oyuncu gibi kasıla kasıla yorumlar yapmaktansa herkes gibi içli dışlı konusuyor muhabirlere. gayet samimi ve yasına gore cok olgun davranan biri bence, nazar degmesin.

şımarıktı. ilk başlarda çok şımarıktı hemde.
ama bu turnuvaya kadar heralde ününün verdiği o ağırlığın altından kalktı.

kişilik olarak kendini geliştirdi yani. bu yüzden ardayı sever oldum. bravo dedim. emreye baksanısa. hala afra tafra. daha antipatik olunmaz yani. arda bu yolda olmasın yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...