Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlock levelling

Xo

Öne çıkan mesajlar

Çünkü adamlar windfurydi, flametongueydi, totemdi, şokdu deli gibi burst damagela dalarken senin affliction olduğunu göz önüne alaraktan dotlarının süresi daha yarıya gelmeden karşınızdaki mob ölüyordur. Yani sen hızını alamadan, doğru düzgün hasar veremeden fight bitiyordur.

Level 55de bunları kafaya takma abi bir de. Ha illa ki çözüm istiyorum dersen destructiona geç, talentlerle critin zaten coşar, üstüne bir de shadowburn, conflagrate falan alırsın olur biter. Ama daha iyisi demonologye geç, güle oynaya levella yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

57 ye 3-4 kutu kaldı. demon olayım o zaman. yarın büyük bir ihtimalle outlanda a gideceğim. Bizim guild den 58 sp outland de gitti ve hemen geri Kalimdor a geri döndü " abi çok kötü vuruyorlar. 1-2 level daha alayım burada ..." dedi.. :p

Peki ben talentleri demo yapsam ve 58 de outland de sorun yaşarmıyım.

-

Dün ramparts da benği summonladılar. ve mob başına 389 exp aldım. Dungeon çok kısaydı ama. Outland de başka dungeon larada girebilirmiyim şu an? veya beni summonlasalar hellfire da demo olarak level kasabilirmiyim. mob keserek ? (Az kalmış 58 e gerçi)
Sosyal ağlarda paylaş

@maxrep

58de outlande gidip çok çok rahat kasabilrsin demon buildle. rampartstan sonra da blood furnace gelio ama 60-61civarı adam alıolardı genelde oraya yanlış hatırlamıosam..
bide ne olursa olsn mana feed'e verin herkes sölemiş bende sölim dedim..life tap'i de bol kullanmanz lazım tabi işe yaraması için mana feedin...
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:
Hunter ve druid den sonra 3. char olarak kasmaya başladım, affli ile açtım ve ilk başta hunter kastığıma pişman oldum.. En hızlı bu şekilde 70 olurum diye düşünüyorum.. Affli çok iyi, fellguard a geçmesem olur herhalde değilmi...

Olur olur, affli kasanların mana vs. derdi olmuyor demon gidenlere göre ama demon da daha bir garanti elite qları vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...