Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe'nin rakibi belli oluyor (vol. 1)

la_bombonera

Öne çıkan mesajlar

Aşağıdaki takımlar 3. ön eleme için birbirleriyle eşleşecekmiş, Fenerbahçe de bu eşleşmelerden birinin galibiyle oynayacakmış 2. ön elemede.

kaynak

1. Ön Eleme Seri Başı Takımlar

NK Dinamo Zagreb (Hırvatistan)
FC Artmedia Petrzalka (Slovakya)
NK Domzale (Slovenya)
IFK Göteborg (İsveç)
Anorthosis Famugusta (Kıbrıs Rum Kesimi)
Tampere United (Finlandiya)
FC Dinamo Tiflis (Gürcistan)
FK Ventspils (Letonya)
FK Rabotnicki (Makedonya)
FK Modrica (Bosna-Hersek)
FBK Kaunas (Litvanya)
FC Sheriff (Moldova)
Drogheda United (İrlanda)
Valur Reykyavik (İzlanda)

1. Ön Eleme Seri Başı olmayan takımlar

FC BATE Borisov (Belarus)
FC Levadia Talinn (Estonya)
FK Inter Baku (Azerbaycan)
KS Dinamo Tiran (Arnavutluk)
FC Pyunit (Ermenistan)
FK Aktobe (Kazakistan)
Linfield FC (Kuzey İrlanda)
Llanelli AFC (Galler)
NSÍ Runavík (Faroe Adaları)
F91 Dudelange (Lüksemburg)
Valetta FC (Malta)
FK Budućnost Podgorica (Karadağ)
FC Santa Coloma (Andorra)
S.S. Murata (Andorra)
Sosyal ağlarda paylaş

kim çıkarsa çıksın fener çok rahat eler bunları. ama aralarında zagrep ve tiflis dikkatimi çekti. en azından zagrep çıksada bir baksak neymiş bu genç hırvat yetenekler. beşiktaş scoutları çok maçlarına gitti bu dinamo zagrepin. drpic ve gordion buranın oyuncularıydı. inş. zagrep çıkar çok merak ediyorum bu takımı.
Sosyal ağlarda paylaş

la_bombonera said:
Aşağıdaki takımlar 3. ön eleme için birbirleriyle eşleşecekmiş, Fenerbahçe de bu eşleşmelerden birinin galibiyle oynayacakmış 2. ön elemede.

kaynak

FC Santa Coloma (Andorra)
S.S. Murata (Andorra)

hey gidi andorra 2 takımla katılıyor şl ye parçalamış adamlar :) c/p yaparken dikkat edin biraz en azından bikere okuyun şuraya açmadan önce konuyu :)
Murata San Marino takımıydı yanlış hatırlamıyosam :)
Sosyal ağlarda paylaş

maçlar ne zamanmış diye baktım bir şey göremedim ,bende araştırmacı forumcu olarak uefa sitesine gisip sizin için buldum patiler

Dinamo Zagreb will be the first side drawn for match 1 with the winner of their first qualifying round game becoming one of the seeded sides in the second qualifying round. Artmedia will then be drawn in match 2 with the winner of that game also seeded for the next round. The remaining games, all scheduled for 15/16 and 22/23 July, will be drawn in the conventional style.
After the first round selections are concluded, a similar draw will decide the pairings for the second qualifying round games which will be played on 29/30 July and 5/6 August. This season's final will be played at Rome's Stadio Olimpico on 27 May 2009.

Kısaca maçlar 15/16 temmuzda rövanşlar 22/23 temmuzda , sonraki eleme maçları maçları 29/30 temmuz rövanşları 5/6 ağustosta

http://www.uefa.com/competitions/ucl/news/kind=1/newsid=728337.html
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...