Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Dragonmax said:

haydaaa. diablo 3'ü aldıktan sonra online oynamak için bir aylık ücret (az da olsa) ödenmesi gibi bir durum söz konusuymuş. diğer bir yandan collectors edition alanların böle bir ek ödeme hiçbir zaman yapmayacakları da konuşulanlar arasında..

Böyle saçma bir şey olacağını sanmıyorum. Kimse 50-60 milyon eksik verip ardından 5 sene boyunca ayda 15 avro ödeme salaklığını yapmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

şüphelenmiyor değilim ama hellgate'den ders çıkarmaları lazım gelir, guild wars gibi bir oyun çıkar gömer yoksa. lan da yok duyduğum, single-player oyun satmış olursun resmen. insanların b.net'te oynamak için almasıyla o satış rakamlarına ulaştıklarının farkında olmaları lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

haydaaa. diablo 3'ü aldıktan sonra online oynamak için bir aylık ücret (az da olsa) ödenmesi gibi bir durum söz konusuymuş. diğer bir yandan collectors edition alanların böle bir ek ödeme hiçbir zaman yapmayacakları da konuşulanlar arasında..

ahah yuh be, ülke mi satın alıcaksın o paralarla blizz
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

şüphelenmiyor değilim ama hellgate'den ders çıkarmaları lazım gelir, guild wars gibi bir oyun çıkar gömer yoksa. lan da yok duyduğum, single-player oyun satmış olursun resmen. insanların b.net'te oynamak için almasıyla o satış rakamlarına ulaştıklarının farkında olmaları lazım.

kesinlikle. blizzard'ı blizzard yapan şey battle.nettir benim gözümde. eğer eskiden verdikleri hizmeti şimdi paraya dökeceklerse üstüne üstlük lan'ı çıkartacaklarsa ki hiç bir mantıgı yok bence bunun blizzard kendi kendini bitirmeye başlamiş demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi olay şöle, battle.net e para ödeme sistemi büyük ihtimalle 1 kereye mahsus gişbi bişi düşünülüyormuş. bu fikir özellikle battle.net de oyunculara farklı imkanlar suma opsiyonundan geliyor. fikrin temelinde örnek olarak ölmüş olan bir hardcore charı battle.net'te para karşılıı reslemek yatıyo. bu ve benzeri opsiyonları geliştirip battle.net i girilmesi ve para verilmesi cazip bişi olarak ön plana çıakrtıcaklar sanırsam. en azından öle konuşuyolar yetkililer.

bana kalırsa ücret koyarlarsa farklı bi sistem içinde olur bu bence. bi kere aylık olmaz, olmaması lazım. olursa belki yıllık 10 eur gibi bişi olmalı. char resleme ek ücret falan olur. res başına 2$ mesela. özel item bişiler falan olur kesin.. yok mok demişler ama olucaktır yani.

hiç olmayada bilir dicem ama bana ciddi ciddi böle ya 1 seferlik ya da yıllık ufacık ücretler alabilicekler gibi gelmiyo değil yani..

ayrıca OHA: (pre-ordera çıkmış)

Sosyal ağlarda paylaş

Zaten paraya dökerlerse acayip şeyler getirirler aha buraya yazıyorum.

Item Shops, special gifts, özel item düşürme şansı veren don külot vs...

bliizden tiksinmeye başladım şu haberleri okudukça zaten wowda yapacakları kadar sömürüm yapıyorlar...hele şu horde ally içeceklerini gördüm ya gam yemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Sanmıyorum Blizzard'ın direkt oyun içi item, level, boost gibi şeyler satacağını.

Paralı hizmetler sunar WoW'daki gibi işte.

Gender Change
Diablo & Tyrael Pet!

gibi. En fazla da ölen HC charları rezlerler parayla.

resliceksen hc nin amacı ne?
Sosyal ağlarda paylaş

Bashiok demişki (D3 yetkilisi):

said:
One pay-for idea that specifically relates to Diablo that I thought was kind of interesting was the chance to resurrect a fallen hardcore character.

ama bunu şu an çok da düşünmediklerini, başka şeylerle ilgilendiklerini, bu pay for muhabbetinin zaten direk kendilerinden de çıkmadıını sölemiş ayrıca. fikre nötür baktıklarını, ama ele alıp üzerinde düşünecekelrini sölemiş fln.
Sosyal ağlarda paylaş

her oyun halka yapilir zaten sadece fiyatlandirmalari farkli oluyor bazisi beles bazisi 50 dolar bazisi 40 dolar arti aylik ucret vs..

d3 de adamlarin kafasinda ne var ise o sekilde cikar isteyen alir itemeyen almaz, cogu kisi gider kacak kirik alir zaten, hersey para ile iliskili oldugu icin blizz ne yapsa kendince dogrudur. bu dogruyu kabullenenler oynar kabul etmeyenlerde oynamaz bu oynamayacak kitlede zaten blizzin umrunda olmaz, olsa idi o sekilde surerler oyunu.. faraza konusuyoruz tabii ama sunu unutmayalim her sey paradir. bu kadar basit. oyun sanat icin degil, oyun para icin yapilir :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...