Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

pronoit said:
Sawer said:
neden oyunda zenci olmasınkı?Dünyada zenci yokmu?

diablo 1 de nerdeydi o zenciler? gereksiz acikcasi zenci koreli şu bu koymak.

afrikali şeklinde bi witch doctor ok ( gerçi witch doctor diceklerine adam gibi necromancer vodoo bikbik deseler daha iyi) ciddi diyorum çok gereksiz. yeşil yol mu lan bu
monk
Sosyal ağlarda paylaş

aslında diablo timeline a göre tüm o d1 d2 ve baal exp. 1263-1265 arasında geçiyor, kısa bir zaman dilimi yani.

ama d3 te 20 yıl geçmiş olcak, cain işte d1-d2 civarında 80 yaşında olsa (yaşlıydı lan baya lich gibi bi tipi vardı zate) 100 e merdiven dayamış işte adam, d3 ten sora ölür mezarını ziyarete gideriz ordan da bi demon,devil bişey çıkar expansion olur diye düşünüyorum :D

oğlu çıkar sonra bunun. nasına cain ailesi bikaç desildir bu diablo işinde, diabloyu ilk yakalayıp soulstone a tıkanda cain in dedesi hatta sanırım eheh
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:
Sawer said:

afrikali şeklinde bi witch doctor ok ( gerçi witch doctor diceklerine adam gibi necromancer vodoo bikbik deseler daha iyi) ciddi diyorum çok gereksiz. yeşil yol mu lan bu

abi mağdem bişi bilmiyorsun idda etme.Ben yazıcaktımda yukardakiler yazmış yane.Oku biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sawer said:
pronoit said:
Sawer said:

abi mağdem bişi bilmiyorsun idda etme.Ben yazıcaktımda yukardakiler yazmış yane.Oku biraz.

ya arkadaşım diablo 1 den beri full expansionlarla oynamişliğim var bana mi anlatiyorsun? monk karekteri bile çinliye benzemiyordu. ondan dolayı kasma zenci paladin olmaz.bizim dünyamizda ne işe yaradilarda orada dünyayi kurtarsinlar ayrıca blizzard starcraft warcraft diablo serilerine sadık şekilde devam ettirdiği sürece tutarlar zira hem çok popüler oyunlar hem çok iyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya açikcasi abi adamarın bazı şeyleri koymasının altındaki ucuz fikirlere sinir oluyorum yoksa cidden geyikler bi yana da yani sc korede tuttu diye adamlar mech yaptilar terrani daha ne olsun haha ( gerçi iyi yapmişlar terrani baya beğendim thor hariç süperünit manti sux) demek istedim o.
Sosyal ağlarda paylaş

aferdersin ama aptal aptal konusuyosun,

sorc'un resmini koyduk adam zenci diyoruz sen hala yok monk cinli degildi diyosun.

nerenle oynamışsın oyunu belli degil, oyunda her zaman zenciler vardı, paladinler'in sorcların birligi hep zencilerden geliyordu. BUnu gormediysen anlamadıysan fark etmediysen gelipte buraya "oyunda zencı yoktu uydurmasınlar bık bık bık" dıyemezsın.

ayrıca ırkcısın. Dunyada sayısız zenci, senin ömür billah yapabiliceginden daha cok şey katmıştır dunyaya insanlığa bunuda bil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...