Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

@axedice zaten sitesine(video,art vs.) bakarak konuşuyoruz:)

Şu haliyle çok çiğ duruyor tasarım. Barbar ise tahmin edebildiğimden iyi olmuş. Esasında keşke hiç olmasaydı cadı doktor ama artık koymuşlar bari üstünde biraz daha çalışsalar.

Mesela barbarın progression konseptleri bile var sitede ama cadı doktor ile ilgili tek konsept art var. O yüzden level ilerledikçe neye benzediğini de bilemiyorum. Eldekine bakacak olursak altın takılarla, o videodaki pembe mor tüylü maske ile çok salak bir görüntüsü var.

Gene söylüyorum bu benim kendi subjektif fikrim, günlük hayatımda da altın takıları ve altın rengini hiç sevmem uzak dururum bu yüzden bu cadı doktor tasarımı bana çok itici geldi. Maskede ki tüyler de tuz biber ekti. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Renkli tüyler hakkında geçmişinde bir sorun mu var Sam?

Elinde tuttuğu silah, suratındaki maske (ki benzeri D2'de vardı) belinde asılı olan trophy gözüne çarpmadı, tek gördüğün renkli tüyler yani?

kişisel sataşmalardan daha iyisi çıkmıyor mu bugün?

minik bir gaga, yıpranmış ayaklar. nedense gözüme çarpmıyor benim, niteleme yaparken bunlardan bahsetmek aklıma gelmiyor. acaba neden? belki de resmin odak noktası değiller?
Sosyal ağlarda paylaş

Juzzam said:

Şu haliyle çok çiğ duruyor tasarım. Barbar ise tahmin edebildiğimden iyi olmuş. Esasında keşke hiç olmasaydı cadı doktor ama artık koymuşlar bari üstünde biraz daha çalışsalar.

Çiğ gelebilir, çünkü hala yapım aşamasında. D3 sunumunda tek class ile çıkmayalım insanların karşısına, yeniliklerimizi de gösterelim düşüncesi hakim olabilir bliz de.
Sosyal ağlarda paylaş

öf Cüce :) heralde değil zilyon tane tasarım yapmışlardır siteye hepsini koyamazlar ki.:) Bunun farkındayız zaten. Eldeki veriye bakarak kötü olmuş diyorum.

Zaten bayağı uğraştıkları belli animasyonlar çok iyi mesela alzheimar gibi titremesi koşarken hafif topallaması asimetrik hareketleri çok güzel tasarlanmış ama cadı doktor yanlış bi konsept diabloya gitmemiş. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Cadı doktor ne ya ehehaeha dırek cevırmeyın sunu
cadı doktor ya puhaha =)))
kusra bakmayın bole dalga gecmemde yanı
ehieheheh =)))))

Necro olmasındansa witchdoctor super olmuş
Yanı sımdı necro olsa aynı büyuler olucak az cok sıkıcı
Bu konsept daha guzel hastalık falan yaymasıda super
ayrıca fear efektı ınanılmaz guzel olmus.
Farklıyı kabul etmek zordur,blizz bunu hep yapar
blizz bunu guzel yapar
pek farklı olmayanı pek farklı yapar
ince ince detay katar once bazıları kabullenemez kusar
sonra buyuk bır cogunluk zevkıne varır.
Bır kısımda tavuskusu der oyuna ıgrenc der ööööööö der
mıdesı bulanır
ama gıder orjınalını alır ve kımse bakmazken bıtırır.
Sosyal ağlarda paylaş

volfi...
adam DANDİK
UYMAMIŞ oyuna da denir halk arasında

NECRO'dan arak büyülerle WC3 ÖZENTİSİ sınıftır.

kafasında tüy olması blizz'in "satışları katlayalım, setting'e sadık kalmasak da olur" anlayışını yansıtır, önceki mesajlarımı, eleştirimin nedenini okumadan atlamışsın da bu kadarı da fazla.

(:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beğenmeyen bir iki kişi var. Konudakilerin 95%i beğenmiş. Birine göre DANDİK UYMAMIŞ, geriye kalanlar memnun.

Ee o zaman uzatmayın, devam edin işte. Bırakın bir iki kişi beğenmesin, zorlamayın. Ne yaparsanız yapın adamın fikri değişmiyor. Daha forum tarihi boyunca Sam'in çıkıpta "evet haklısınız" dediğini gördünüzmü?
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
Daha forum tarihi boyunca Sam'in çıkıpta "evet haklısınız" dediğini gördünüzmü?

dediğim zamanlar oldu ama çoğu zaman demek zorunda kalmıyorsam bu belli bir konuda fikir belirtirken yarım yamalak bilgiye dayanmadığından ve belli bir miktar düşünce süzgecinden geçtiğinden ötürü. :)

bazı arkadaşlar da aynısını yapsa incir çekirdeğini doldurmayacak konularda bir eleştiri yapıldı diye adeta ecdadlarına küfredilmişçesine kişisel saldırı yapmaya ihtiyaç duymayacaklar.

evet gangren, bıcır bıcır cartoon karakterleriyle satıyor heh, bir de kapoyera dansı koyarlar tam olur which doctor.
Sosyal ağlarda paylaş

gangren, benim mesajlarımda bulunmayan bir fikri kendi çıkarımınla söylemişim gibi göstereceksen ben de hemfikirim.

dark fantasy setting'i yavaşça ama hissedilir şekilde cartoon'a kaydırılıyorsa bir sebep var. kimisi blizz'in söylediğine inanır, kimisi de başka bir neden olduğunu düşünür.

necro'dan da pek hazzetmezdim lakin gelen gideni aratırmış maalesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...