Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Hem lorea cuk oturuyor hemde gayet seveni olan birşey voodoo mon. Witch Doctor gayet mantıklı ve güzel. Eleştiricek başka birşey bulun.

Witch diye birşey olamaz akıl var mantık var. Witch = Kadın. Karakterinin cinsiyetini değiştirebildiğin bir oyunda tek cinsiyete sabitlenmiş meslek konurmu ? Bari biraz düşünün de ondan sonra muhalefet etmeye çalışın.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
Hem lorea cuk oturuyor hemde gayet seveni olan birşey voodoo mon. Witch Doctor gayet mantıklı ve güzel. Eleştiricek başka birşey bulun.

Witch diye birşey olamaz akıl var mantık var. Witch = Kadın. Karakterinin cinsiyetini değiştirebildiğin bir oyunda tek cinsiyete sabitlenmiş meslek konurmu ? Bari biraz düşünün de ondan sonra muhalefet etmeye çalışın.

Hmm....
Epic sacred exalted +5 epicN00b arkadasim..

**Yanlis biliyosun!**

google dan Neopaganizm i aratiyosun ogreniyosun..
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonutopia said:
Kaede said:

Hmm....

**Yanlis biliyosun!**

Ya sen ne fail bir adamsın. 150 çeşit neopaganizm var. Banane hangisini baz alıyorsun nerde ne occult kitabı okuyorsun nerenden ne uyduruyorsun.

Aç tarihi kitapları, aç oku mitleri, aç ne hikayesi istersen oku. Sonra çıkart karşıma erkek bir CADI tamam diyim. Yüzyıllardır sadece KADINLARA verilen bir ismi internetten baktığın iki kıçı kırık dini baz alıp kime ne yediriyorsun.

Bas git manyak mıdır nedir töbe töbe
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
Dragonutopia said:
Kaede said:

Hmm....

**Yanlis biliyosun!**

Ya sen ne fail bir adamsın. 150 çeşit neopaganizm var. Banane hangisini baz alıyorsun nerde ne occult kitabı okuyorsun nerenden ne uyduruyorsun.

Aç tarihi kitapları, aç oku mitleri, aç ne hikayesi istersen oku. Sonra çıkart karşıma erkek bir CADI tamam diyim. Yüzyıllardır sadece KADINLARA verilen bir ismi internetten baktığın iki kıçı kırık dini baz alıp kime ne yediriyorsun.

Bas git manyak mıdır nedir töbe töbe

Hmm soyle vereyim o zaman internetten baktigim iki kici kirik dini baz almayip..yada frp konusunda saatlerce arastirdigim witchcraft olaylarini hice sayip..

The majority of Europeans historically accused of witchcraft were women and in legends and popular culture the stereotype is female; however males were also often referred to as witches. dedigim gibi googledan bu yaziyi bulabilirsin biraz daha kaynak gosterelim inandirici olmasi icin..

Index Librorum Prohibitorum gercek anlamda kutsal katolik inanclarina ters dusen kitaplarin bir listesidir bu listenin yarisi zaten cadilar hakkindadir amacin laf sokmak degil bilgilenmekse bazi sansurlenmis wordpadler yollayabilirim bunun disinda gelelim senin witch_kadin baglamina..Bu baglam Malleus Maleficarumda var zaten ve direk olarak KADINLAR zayifliklari yuzunden cadidirlar demekte..ama kitap 1500 lerde yasaklanincaya kadar Maleficorum adi altinda da nitelendirildi ki bu hem kadin hem erkek icin soylenen latince bir cadi kavramidir..yani cikan sonuc orta cag da bile erkek cadilar vardi ve engizisyon tarafindan ayni cezalara tabi tutuldular..

Bilgilendirmem bu kadar tartismaya devam etmiycem..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya dragon bırak prohibitum bilmemne. Atma din kardeşiyiz.

said:
Warlocks are, among historic Christian traditions, said to be the male equivalent of witches (usually in the pejorative sense of Europe's Middle Ages), and were said to ride pitchforks instead of broomsticks which normally witches would ride. In traditional Scottish witchcraft, "warlock" was and is simply the term used for a wizard, or male witch. A synonym is sorcerer.
http://en.wikipedia.org/wiki/Warlock
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo serisinde Clive Barker tasarımlarından fırlamış gibi cehennemin dünyaya taşınması teması var. Haliyle karakterlerin hafif sado-mazo havasında olması bence daha anlamlı olur.

Böyle düşününce cadı doktor temaya aykırı gibi duruyor. Belki oynanışı çok güzel çok zevkli olacak ama tasarım olarak bana itici geldi.
WC3 teki cadı doctor temasını kullandıkları bariz ama onlar bile d3 için kullanılan tasarımdan daha ürkütücü duruyor. Hiç olmazsa tüyleri kaldırsınlar. Altın maske, altın takılar renkli tüylü aztek havası yerine afrika esintili daha bol kemikli bir tasarım bile daha otururdu kendi subjektif fikrimce. :P

Yeni barbarı sevdim yaşlı haline rağmen eskisinden daha vahşi duruyor. Hatta konsept resimlerdeki en zırhlı halinde bile karın ve bacağın uyluk kısmının çıplak olması savaşta alacağı hasara fazla aldırış etmeyen savaşçı hissini güzel vermiş. Tam barbar olmuş.

Bir de bırakın birbirinize ayar vermeyi de witchdoctor dan nasıl kurtuluruz onu düşünün :P
Sosyal ağlarda paylaş

Cüce, yaptığı eylemlerden bahsetmiyorum, görüntüsünü diyorum yani görsel tasarım olarak kötü bulduğumu söylüyorum.

Yoksa şeker kız candy nin eline bıçak verirsin hoplaya zıplaya şarkı söylerken adam öldürtürsün gene ürkütücü olur. Ben görsel açıdan yaklaştım. Yani görsel tasarımını sevmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...