Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Diablo 3'de kaç yard ekranda nasıl gözüküyor merak eden varsa aşşa yukarı şu şekilde hesaplanmış. AoE skillerin falan etkisini merak ediyorsanız skill calculator'dan falan bakıp şunun üzerine uygulayabilirsiniz. Buarada DH'nin %20 dmg boost sağlıyan passive'i steady aimde o 10 yardlık alan içinde mob olmayınca çalışıyor mesala.

http://diablo.incgamers.com/gallery/data/632/medium/D3_Distance_Map.jpg

edit: hesaplama yöntemide sabit bir nokta seçilerek vault kullanılarak yapılmış, vault 35 yard malumunuz, oraya potionlar konularak daire oluşturulmuş sonrada oranlanırak çizilmiş. Yani güvenilir sonuç elde edilmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

ben blizzardin sitesinden pre order yapmistim belki onunda etkisi olabilir.

haftasonu tum karakterlerle oynadim beta sonuna kadar, lev 10 a kadar. wizard secicem sanirim, witch doctor a da hasta oldum yalniz. ona bile kayabilirim son dakkada. en kolay wizard la oynadim, en zor monk ile. barbar da da skeleton king asiri kolaydi, clobber skill rune u aktifdi, skeleton bile neredeyse spawn edemedi paso stunned di olene kadar euehueh.

bu arada oyun cok saglam olmus. Ilk oynadigimda ilk leveli aldim, dedim bu ne, nereye tiklicam simdi, nasi harciyorum skill pointi vs. diyodum (haberleri vs az takip ediyodum, o yuzden)

ilk kazandigim skille tiklayamadim bile skill point harcicam diye, alt tab yapip skill sistemini arastirdim vs, sonra anladim euheueh.. bayagi iyi, bi de oynarken sucluluk hissetmesem iyi olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

teoride çıkarabilirsin aslında itemlardaki toplama alanını artıran stat ile. Hatta belki end game e doğru bu stat yükseliyordur. Betada +2 gold gathering yards'ı artıran itemlar vardı. 10 tane itemında dandirik secondary stat olarak olsa +20 yard olur. itemların 5+ stat barındıracağını düşünürsek lvl30 lardan sonra falan, mümkün gibi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...