Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

said:
Artık bir Blizzard oyunu klasiği haline gelen ilk gece satışı Diablo 3 oyunu için de yapılacak. Aral Game tarafından organize edilecek ilk gece satışı etkinliği FRPNET'in de desteği ile düzenlenecek.

14 Mayıs'ı 15 Mayıs'a bağlayan gece Taksim Meydanı'nda Diablo III sevenler için özel bir sürprizimiz var!

İlk gece satışı etkinliğine Diablo konseptli kostüm ile gelip en iyi kostüm tasarımında finale kalan 20 kişiye VIP satış yapılacak. Böylelikle kostümlü katılımcılar sıra beklemeden oyuna hemen sahip olabilecekler.

Ayrıca en iyi Diablo konseptli cosplayi yapan 1 kişiye Diablo III Collector's Edition hediye edilecek.

Detaylar belli oldukça sizlere haber vereceğiz. Bizi izlemeye devam edin! :)
Sosyal ağlarda paylaş

kthxbye said:

ohooo millet bunlarla uğraşırken digital key'le biramı yudumlarken oyunda olucam

Ehem keyfini kaçırmak istemezdim ama olmucan.

Satışlar gece 12de başlayacak ama serverlar ya 9 ya da 10'da açılacak.(Hangisi olduğuna tam emin değilim yaz saati kış saati hep kafamı karıştırıyor. Ezberlemedim hala.)
Sosyal ağlarda paylaş

hacibekirlokumu said:

said:
Artık bir Blizzard oyunu klasiği haline gelen ilk gece satışı Diablo 3 oyunu için de yapılacak. Aral Game tarafından organize edilecek ilk gece satışı etkinliği FRPNET'in de desteği ile düzenlenecek.

14 Mayıs'ı 15 Mayıs'a bağlayan gece Taksim Meydanı'nda Diablo III sevenler için özel bir sürprizimiz var!

İlk gece satışı etkinliğine Diablo konseptli kostüm ile gelip en iyi kostüm tasarımında finale kalan 20 kişiye VIP satış yapılacak. Böylelikle kostümlü katılımcılar sıra beklemeden oyuna hemen sahip olabilecekler.

Ayrıca en iyi Diablo konseptli cosplayi yapan 1 kişiye Diablo III Collector's Edition hediye edilecek.

CEnin türkiye fiyatı hakkında hala bir bilgi yok değil mi
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

grafikler kötü ama en azından zoomlayınca palyaço styla görünmesin karakter.
http://www.blogcdn.com/www.wow.com/media/2008/06/resized_crop-wowscrnshot_062008_232055-clown.jpg

abi gir gw2 ye gor grafik muhtesem, ama oynanmiyor. sec iste istedigini.

oyunda optimizasyon berbat. ama grafikler super ama oynanabilirlik yerlerde.

mantikli sec ve dikkat et :D
Sosyal ağlarda paylaş

güzel grafik kötü optimizasyona eşdeğer olmadığı gibi kötü grafik de iyi optimizasyona eşdeğer değil, d3 grafikleri o kaliteye düşük bile fps sayılır.

ayrıca orada yazdığım şeyin grafikle alakası yoktu, giyilen eşyaların bütünlüğüyle ilgiliydi.
Sosyal ağlarda paylaş

hüop.
Ön sayfada optimizasyonla ilgili bir şeyler olmuş. Oyun firmaları optimizasyonu her zaman son sıraya bırakırlar. Çünkü hala oyuna eklenecek çıkarılacak bir şeyler olduğunu bilirler. Bu eklemelerin de oyuncu tarafından rahatlıkla oynanmasını sağlamak adına en sona bırakılır. Şu anda D3'te tamamen optimize edilmedi. GW2 de full optimize değildir. O yüzden optimizasyon biraz ayrı bi konu.

Ha bide bazı firmalar var. Zamanında hakederek efsane olmuşlar ama oyunu erken çıkartcaz diye optimize etmeden çıkarttıkları için starwars evrenini oynanamaz hale getiriyolar. Öyle işte aklıma geldi :D
Sosyal ağlarda paylaş

hacibekirlokumu said:

said:

satanist diye iceri atarlar valla ... gitmeyin gidenleri uyarın :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...