Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

SenariouS said:

ööö d2 ilk çıktığı seneki bilgisayarım nedense exp çıkınca 800*600 de zorlanmıştı benim. İlk pakete onu koysalardı 5.3 milyon satamazlardı sam

niye satamasınlar yav? ekstra seçenek ne zamandan beri daha az oyuncu anlamına gelir oldu?
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

hmm olabilir, lod çıktıktan sonraki yamayla vanilla oynamadım sanırım.

bende işte gelmemişti daha memlekete lod patchleyip oynamıştım o sırada. hatta otamatik 800x600'a geçmiş bendne habersiz. öncec bi garipisemiştim.

ha 1024 olması gerekiyodu oyunun. daha cok alan görmemize gerek yok klostrofobik olması iyidi ama daha yüksek olabilirdi cözünürlük. herseyi 3dden renderlanıp spritlanmış bi oyunu neden o kadar dusuk cözünürlükte tuttular anlamadım hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

Is there a pause function in Diablo III ? Like the one they used in Starcraft. If not then it would be nice to see it in the release. It’s needed when a phone rings or boss walks by or pet catches fire or something equally distrubing.
Don’t really see any viable reason why this function shouldn’t be in the game but if there is then I’m open for some education.

said:
Vaneras: There is no pause function in Diablo III.

If you need to take a break from playing, the best idea is probably to go back to town.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Tam olarak neyle uğraşılsa? Çok muğlak bir ifade.

bütün skilleri seçilebilir hale getirmek ve gerçekten gereksiz duran skilleri silip yenilerini koymak.
classları dengelemek.
runeword egemenliğini ortadan kaldırmak.

önce bunlar yapılır, sonra da oyunu daha eğlenceli ve akıcı hale getircek yenilikler düşünülebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

resmi olarak yapılsın demiyorum. mod olarak yapılabilir ve zamanında uğraşmış olan da var zaten. asıl sorun, çok iyi bi mod yapılsa bile onun serverını kurmak zor. kurulsa bile oyuncuları çekmek imkansıza yakın bişi çünkü blizzard hep ensende olcak, "benden izinsiz yapamazsın hede hödö" dicek.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...