Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Monthius said:

axedice said:

Kınayt...

Değil...

Yahu tamam kınayt olmasın, kınayt oynamadığım için sistemini bilmiyorum tam zaten. Ama kınayt değilse mınaytın sistemi işte? Beleş sarı ırk mmolarının premium itemsız olanı. Detaylara takılıyorsunuz, sonra micro transactionın oyunculuğa verebileceği potansiyel zararı görmüyorsunuz.

Mesela kaedeye sormak istiyorum. Demon's Souls 3te parayla item satışı olsa, invade atan adamlar babalarının masterkartıyla gelse ne düşünürsün? Ya da Titanı heyecanla bekleyen gangren, titanda bu sistemin olmayacağına emin misin?

Neye onay verdiğinizin

FARKINDA
MISINIZ?
Sosyal ağlarda paylaş

benimde anlamadıgım bu biraz :)

onay isteyen yokki, adamlar yapacak hatta yaptı oldu, Wow da pet yada mount satan adamın yolu belli ona yapabilecek pek fazla birsey yok,

ve oyunun icinde olmayan birseyi oyna katmıyorlar sadece blizz bu isten bende para kazanayım mantıgıyla olayı legalize ediyor hepsi bu. yoksa adamların yapacakları sey belli ve mevzu para kazanmak olunca blizzard ın geri adım atması olasılıklar dahilinde degil ...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sistemin, herhangi bir MMO'ya geleceğini sanmıyorum, Diablo'nun türü ile MMO'ları karıştırmamak lazım.

Birinde 4 kişi toplayıp, 15 dk. harcayıp en iyi itemi alma şansın var, diğerinde 25 (WoW) veya 16 (SWTOR) kişi toplayıp, çok daha uzun bir sürede denk gelen itemi almak var.
Sosyal ağlarda paylaş

iyide diabloda AMAN MASTERCARDLILAR GELİYOR diye korkuyorsan private açarsın kilitkoyarsın falan

pvpde parayla item satın alan adamı kendi becerinle yenemiyorsan zaten klavye mouse bırak git. kaldı ki pvp azıcık biraz ciddi olsa bliz zaten bir kısıtlama koyar itemlvl ortalaması vs gibi

soulbound falan hikaye. o iş diabloda olmaz. bütün komünitiyi öldürürsünüz. item takası olmayan diabloyu ben oynamam
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

işte anlamak istemediğiniz nokta da engellemeye çalışmak yerine legalleştirip pay koparmaya çalışması

Engellenemez? Talep olan yerde, arz bitmez. Hangi çok oyunculu sistem bunun sonunu getirebilmiş? Ayrıca pay koparmaya çalışmıyor, payını alıyor - her komisyoncunun yaptığı gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

The_Delucian said:

Cuce said:

yalnız, inferno= hell deil durum.

hell'de lvl'ınız düşman moblarıyla ynıydı yine, burda oyuncu lvl'ı 60'a capli ama npc levella 110'a kadarmı ne cıkıyo.

cok ufak bir duzeltme : hellde mob lvl D2 de 85 di, sen ise 99 a kadar gidebiliyordun,kısaca aynı bile degildi,

lvl 110 kısmını bilmiyorum acıkcası oyle birsey okumadım ama biz lvl 60 ken lvl 62-63 moblar boss lar olacak dendi, eger bunlar zaten wow daki gibi lvl farklından kaynaklanan etkilerle gelirlerse yeterince zor olur :)

hellde mob level max 99 du. senin bahsettiğin treasure classlar. onlar bambaşka bişey. itemler treasure değerine göre sınıflandırılmıştır. moblar aynı şekilde. o da max 87 ye kadardı.
Sosyal ağlarda paylaş

...kaldı ki bu iş asıl "gold farmer" veya "çinli" tabir edilen takıma zarar verecek. Çünkü bütün oyuncular potansiyel scam mağduru olmaktan çıkıp potansiyel rakip olacak bu adamlara.

Ben bile bulduğum itemları 3-5 dolara koymayı düşünüyorum misler gibi. Çinlilerin varoluş amacı, büyük oranda, ortadan kalkacak. (metaforik olarak konuşuyorum:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...