Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

siteden indirmeye çalışırsan videoyu zaten downloader ı çekiyor öncelikle sonra videoyu o downloader indiriyor ama şöyle bi saçmalık var hep uploadım kökte olduğu için downloaderla download hızım ayı gibi düşüyor. 800mbyi anca bu gece yatarken bırakırım sabaha izlerim hd versiyonunu yoksa yalan yani.
Sosyal ağlarda paylaş

56k modemle d2 atmaya çalıştığımız günler aklıma geldikce hem bu oyun için seviniyorum hem de üzülüyorum ya yaşlandığımızın farkına varıp. 14 yaşındaydım d2 oynarken 2 sene sonra çıksa oyun 10 sene geçmiş olacak. dün gibi hatırlıyorum ama ilk aldığım oynadığım anı. öyle bi oyun olsa keşke d3. hadi lan blizzard.
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
56k modemle d2 atmaya çalıştığımız günler aklıma geldikce hem bu oyun için seviniyorum hem de üzülüyorum ya yaşlandığımızın farkına varıp. 14 yaşındaydım d2 oynarken 2 sene sonra çıksa oyun 10 sene geçmiş olacak. dün gibi hatırlıyorum ama ilk aldığım oynadığım anı. öyle bi oyun olsa keşke d3. hadi lan blizzard.

ahaha d2 yi ilk oynarken zoneumla diabloyu kesemiyordum. 56k dan bir arkadaş ile beraber zone + necro kesmiştik
hey gidi günler hey
ladder da ilk wall of the eyeless düşürdüğüm zaman duriel den sandalyeden zıplayıp oba tey tey evde tek başıma halay çekmiştim asdf
Sosyal ağlarda paylaş

ben de ondan diyorum ya hadi blizzard diye. hayır 10 sene sora çıkardıkları serinin devamı kötü olursa şayet o kadar üzülür ki bi çok insan blizzard kundaklanabilir. ben şahsen yaparım yani. gerçekten yaparım.

bu arada açıklama sırasında 7 class olacak dememişmiydi arkadaş sitede 5 yazıyor. kendileri de mi karar veremediler acaba. 7 idir kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

wizardofoz said:
yok yahu.. bu ss'in alt tarafındaki resimler bence oldukça kötü.

Ha 8 senelik bir bekleyişten sorna Blizzard önümüze ne koysa eyvallah diyecek moddayız. Splashlerden bir tanesi penguendi mesela.. ne alakaysa. ona bile teori üretenler çıktı

farkındaysan alttakiler açık mekan.

8 senelik bekleyişten sonra ben herşeye eyvallah demem, yukarıdaki manide olduğu gibi üzerine d3 basıldı diye otomatikman süper oyun olmayacak yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
wizardofoz said:
yok yahu.. bu ss'in alt tarafındaki resimler bence oldukça kötü.

Ha 8 senelik bir bekleyişten sorna Blizzard önümüze ne koysa eyvallah diyecek moddayız. Splashlerden bir tanesi penguendi mesela.. ne alakaysa. ona bile teori üretenler çıktı

farkındaysan alttakiler açık mekan.

8 senelik bekleyişten sonra ben herşeye eyvallah demem, yukarıdaki manide olduğu gibi üzerine d3 basıldı diye otomatikman süper oyun olmayacak yani.

Yok ya sen seversin. Nasılsa senin beklentiler daima düşük.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam de haklı tabii... Bunca bekleyişten sonra iyi bir oyunla karşılaşmak hakkımız. Hele ki son 4 yıldır çıkar mı, ya çıkarsalarla geçince.
Yine de ben bugün sunulan halinden memnunum. Özellikle 3D nin bokunu çıkarmamış olmaları ve oyunun oynanabilirliğini ve kurgusunu ön plana çıkarmaları olumlu.
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard ne zamandan beri zamanına göre aşmış grafiklerle karşımıza oyun sundu ? Güzel, atmosferik ve kendi içinde tutarlı evet ama zamanının en iyisi ? Hayır.

Daima tartışmalarda hoşlandığı birşeye karşıt yorum yapanlara karşı argüman noktalarından biri "benim beklentilerim düşük ondan ben çok beğendim hehe" diyen birisi olduğun için çok komiğime gitti.

Edit: typo
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
Blizzard ne zamandan beri zamanına göre aşmış grafiklerle karşımıza oyun sundu ? Güzel, atmosferik ve kendi içinde tutarlı evet ama zamanının en iyisi ? Hayır.

Daima tartışmalarda hoşlandığı birşeye karşıt yorum yapanlara karşı argüman noktalarından biri "benim beklentilerim düşük ondan ben çok beğendim hehe" diyen birisi olduğun için çok komiğime gitti.

Edit: typo

'daima' lafını kullanıyorsun da ilk geçen gün bir anime tartışmasında söylediğimi gördün, "beklentimi düşürürüm" sözünü de ne için söylemişim? ikinci sınıf olduğu yorum, skorlar ve konuya yönelik tag'lerden belli olan bir anime için.

evet, ikinci sınıf olduğu belli olan ama bu anime gibi konu/tür tag'leri ilgimi çeken bir oyun için beklentimi düşürürüm. mesela? ufo: extraterrestrials. bariz kötü bir oyun modları pompaladım ve beklentimi iyi kötü karşılamış oldu. kim yapıyor? bir çek şirketinin ilk işi.

sen şimdi çıkıp da bunu blizzard gibi 18 milyar dolarlık şirket birleşmesi yapan bir şirketten beklememi istersen kusura bakma ama ben de bunu çok komik bulurum.

blizzard her zaman grafik konusunda bu kadar teknik olarak zamanının gerisinde değildi. starcraft mesela çıktığı yılın ortalamasında, hatta 2d olanlar arasında üst seviyede sayılabilecek grafiklere sahipti. diablo gene öyle. warcraft 2 gene öyle, hatta zamanı için iyi denebilir rahatlıkla. lakin bunu diablo 2 ile beraber bozdular, wc3 ve wow da gene öyle oldu. diablo 3 için kırarlar beklentisi içindeydim ama şu grafikler maalesef titan quest, o oyun da 2 yıllık.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...