Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Rapidshare Download Kanunu

Arkansis

Öne çıkan mesajlar

HEYY HEYY

Simplified Rules: Download 10 Gigabyte per Day

June 26, 2008
Celebrating the European soccer championship we have simplified the rules regarding the maximum download volume: all premium users get 10 gigabyte per day now and can save the hassle to check how much traffic they have used already during the last five days.

http://rapidshare.com/news.html
----

neden böyle bir saçmalık yaptılar ? geçicimi acaba. Trafik bölümüne girip kontrol etme derdinden kurtarmış mış mış .
ya zaten 5 günlük koymuşsun bana 50 gb sınırını , e bırak ben tek günde çekeyim sanane ?

şimdi 20 gb çekmem gereken dosya var , ve o hafta birdaha dokunmayacağım rapidshare e , ve bana acil lazım , 2 gün beklemem gerekecek. Saçma olmuş bu kural...
Sosyal ağlarda paylaş

Harbiden çok saçma olmuş. Ha aşırı hızlı bir netim yok ama yüksek hızlarda 2. account almaya teşvik edici bir hareket gibi geldi bana.

Aynı zamanda yeni bir sistem geliştirmiş bu evgili arkadaşlar "Bu kullanıcı zaten şu ana gösterdiğimiz ipden download yapıyo daha sonra dene" diye mesaj çıkarıyor. iki kişi kullanmayı oldukçaa sınırladılar. Dün resmen kavga çıktı arkadaşla aramızda bu herifin başka birine daha şifreyi verdiği ortaya çıktığından :P
Sosyal ağlarda paylaş

bir şirkette ayrı server kullanmamak için rapidshare üzerinden yolluyorda olabilirler dosyaları
yollamıyorda olabilirler

serverların içerisindeki data private
search engine zaten buyüzden yok
kimseyide ilgilendirmez

haa information kavramı yakında değişecek , o zaman rapidshare inde ömrü bitecek çünki yeni yasaya göre data ve information kavramı değişecek, server sahipleri artık serverlarında kullanıcıların tuttuğu dosyaların içeriklerindende sorumlu olacaklar ...

ama o zamana kadar kimseyi ilgilendirmez
Sosyal ağlarda paylaş

saçma sapan aralardan sivri sivri

abicim zaten şunu çekiyonuzda bide laf ediyosunuz yahuuuu diye çıkışmalar

ben buraya yeni kuralın saçmalığını tartışmak için bu topici açtım
günlük 10 gb çeksende 5 gün içerisinde 50 gb dolduracak olan bandwidt i zorlar

gelip adamgibi mantıklıbi şekilde , demekki sistemi ona göre düşünüp günlük 10 ar gb çekmenin daha dengeli olacağını düşünmüş olmalılar , bence ondan şöyle böyle oldu diye tartışılacağına
illa aradan alakasız

yauu adam o kadar çekiyon , yetmiyomu höö bööö

ne çektiğimi tartışmak için açmadım bu topici
yeni kuralı tartışmak için açtım
saçma sapan şeyler yazacaksanız artık cevap vermeyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...