Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PES 2009 Yıl sonunda piyasada

Mumu

Öne çıkan mesajlar

igrenc bi oyun olmus. sanki toplari helyumla sisirmisler, adrianoyla sut cekiyorum top suzule suzule gidiyo. ceza sahasinin icinde yariya kadar sut barini doldurdunmu %80 disari atiyo. transferler ayri bi rezalet, manchesterdan gitmis ve manchestera gelmis adamlar yok, lol diyorum sadece. fifa ya cok buyuk avantaj oldu bu.
Sosyal ağlarda paylaş

pes 2008 gerçekten kötüydü. konaminin aynı hatayı tekrarlayacağını da hiç sanmıyorum.

2 gün sonra oyun elime geçecek. detaylıca inceleyip buraya aktarıcam gördüklerimi. muhtemelen de oyunun kusursuz olduğunu söyleyeceğimi düşünüyorum açıkcası.

fifa'ya iyi diyebilen bir insanla oyunlarla ilgili tartışmaya girebileceğimi de hiç sanmıyorum. arcade futbol oyunlarına bayılıyor sanırım insanlar. sensible da iyidir, sensible oynayın gidip.
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
pes 2008 gerçekten kötüydü. konaminin aynı hatayı tekrarlayacağını da hiç sanmıyorum.

2 gün sonra oyun elime geçecek. detaylıca inceleyip buraya aktarıcam gördüklerimi. muhtemelen de oyunun kusursuz olduğunu söyleyeceğimi düşünüyorum açıkcası.

fifa'ya iyi diyebilen bir insanla oyunlarla ilgili tartışmaya girebileceğimi de hiç sanmıyorum. arcade futbol oyunlarına bayılıyor sanırım insanlar. sensible da iyidir, sensible oynayın gidip.

sen ne kadar on yargilisin yahu :P arkadasim fifa gercekten bu sene cok iyi olmus, arcadele de alakasi yok, direkt sim olmus hatta, keske biraz daha arcade olsaydi diyorum bazen.

Fifa 09 cok iyi olmus, pes 2008 den cok cok daha iyi, ama pes 2009 a gore nasil bilemeyiz, oyun ciksin durustce burada degerlendiririz. Ayrica fifanin iyi olmasi guzel bisi, gecen sene fifa yakaladi biraz diye hemen pes te BAP gibi bir mod koymus oyuna.

Hersey cok guzel olacak bundan sonra, rekabet iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu oynuyorum ve hayal kirikligina ugradim, oyun eski oyunla ayni acikcasi ve transferler bile dogru degil, hatta CL ye katilan takim vs. cogu yanlis.

Eskiden gameplay daha onemli, patchleriz sorun kalmaz diyorduk ta artik bu cagda baydi. Konaminin avrupa futbolunu hic sallamamasi ve bu yonde hic ilerlemeye gitmemesi beni deli ediyor artik.
Sosyal ağlarda paylaş

manchesterda saha ve silvestre duruyo hala, berbatov gelmemis. interde quaresma gelmemis, david suazo duryo. shevchenko hala chelsea de. fenerbahcede kezman duruyo, josico gelmemis. yani lafta en iyi futbol oyunu boyle hatalar yapiyo lol. yani futbol oyunu yapiyosun ama transferleri takip etmiyosun. daha oncede yazmisimdir, fenerbahce champions league de gozukmuyo mesela bu da ayri bisey.
Sosyal ağlarda paylaş

yok onlar taktik yapmak için ama pc otomatik yapıyor onları normalde sen her tusa tt atayabiliyosun offside trap gibi.

bugun aldım kendi suratımı ekledim be a legend moduna basladım bjk ile :P. oyun demodan farklı çıktı,online sorun olmazsa bu oyun oynanır.
Sosyal ağlarda paylaş

dün oynadım ve diyorum ki

tek kelimeyle mükemmel.

oyunun tek problemi lisans problemi ki yıllardır alıştığım için umurumda bile değil. ha bir de taçlardaki saçmalıklar var ama nadiren olduğu için o da ilgilendirmiyor pek. taçların yerini bulmamasına türkiye liginin takipçisi olarak alışkın olmalısınız zaten lol

oyun mükemmel. 2008deki bozuk herşeyi düzeltmişler. olması gereken bu işte. kötü diyen arkadaşlar nerelerini beğenmediler bilmiyorum ama, ps2 deki oyundan sonra işte bu dediğim tek oyun pes 2009.

alın oynayın, kötü diyenlere de inanmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...