Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyond Good&Evil

RamsesII

Öne çıkan mesajlar

Bu oyunu oynayan arkadaşlar var mı?Şu anda bir sorunla boğuşmaktayım kafayı yicem.
Oyunda bildiğiniz gibi fotoğraf makinemiz var ve hayvanların fotoğraflarını çekmemiz lazım.Fakat shifte basıp fotoğraf çekiceğim zaman,zoom yapıyorum sol mouse tuşunada basıyorum(click seside geliyor) ama o anda oyun kilitleniyor.Patchini indirdim kurdum ama sorun düzelmedi.Tekrar yükleyip kurdum gene düzelmedi.Sizce neden olabilir?[signature][hline]Every girl that I f*cked tried to make me satisfied.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende öyle birşey olmadı ama driverının sürümünü değiştir. Bende direk çalışmıyordu driverın sürümünü değiştirdim, çalıştı..[signature][hline] Yukarda boşunamı UltimaTRSözlük linki vermişler..
Elcia, 07 February 2004 01:00 tarihinde demişki:
ama yazmadım geri bişi..ööle saçma mesaja ne yazıım!!!hee evet çoştum hade birlikte çoşalım diicem sanki..

Sosyal ağlarda paylaş

oynamadım ki yazılardan ozetliyorum sadece :lol:[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Çok guzel bir adventure, dunyayı garip yaratıklar basıyor falan, sende onların fotolarını cekerek para kazanıyorsun yaratık sana saldırıken flash patlatıyorsun fln[signature][hline]MKC
_-Sturm-_ 06.12.2003 19.36'ta icq'dan demiş ki;
ee ne var yatılıların g.tleri yok mu?

_-Sturm-_'un dier bombası(tarihi kayıtlara geçmedi);
Ayağımda ayak var
Sosyal ağlarda paylaş

(pek anlamadım ama ozetleyeyim)
Dünyada savaş çıkıyor(uzaylı bir ırk basıyor) vede bir grup adam sizi savunacaz diye dünyaya el koyuyorlar ama aslında bu tipler uzaylılar tarafından "corrupt" edilmişler. Bunu çözüyorsun sonra sen bir özgürlükçü gruba katılıyorsun fotoğrafcı olarak.
Gayet eğlenceli bir oyun tek solukta oyunun son bölümğüne geldim ama format yedim pff..[signature][hline] Yukarda boşunamı UltimaTRSözlük linki vermişler..
Elcia, 07 February 2004 01:00 tarihinde demişki:
ama yazmadım geri bişi..ööle saçma mesaja ne yazıım!!!hee evet çoştum hade birlikte çoşalım diicem sanki..

Sosyal ağlarda paylaş

mükemmel bi oyun
ayrıca oyunda combatta deli zevkli ve bolca var ve ilerleyen görevlerde zorlaşıorda
sadece foto çekmekten ibaret değil yani hem oyun dünyası mükemmel yaratılmış
herkes oynamalı bence[signature][hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+
Excalibur - Non-Guild | Hibernia / EU
Dogan lvl50 The Bard RR3+
Excalibur - Celtic Fist | Hibernia / EU

Everquest: Kybele lvl30 Bard
Fellowship of Kane Bayle - Kane Bayle

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...