Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Messenger Hizmeti

Cons

Öne çıkan mesajlar

Çoğunuza geliyodur internette gezinirken zınk diiye açılan "Messenger Hizmeti" başlıklı bi pencere(ben kablonet aldıktan sonra başladı). http://www.howtodisablemessenger.com adresinde nası kapatılcağı(ve resmi) var.işin komiği buda messenger hizmetiyle geldi :). girdim bu siteye adım adım alatıyodu ama step3 de para istedi ondan bende bakim dedim nası kapatılcağını buldum(sanırım:))

Xp İçin:

Denetim Masasına giriyoruz

Kategori Görünümdeyken "Performans ve Bakım" adlı ikona tıklıyoruz.

Ordan "Yönetimsel Araçlar" adlı ikona tıklıyoruz.

Burda "Hizmetler" var onada bi zahmet tıklayın.

Messengerı seçiyoruz ve "Hizmeti durdur" a tıklıyoruz.(Alttakilerden "Uzatılmış Seçili olcak yoksa durdur gözükmez)

Not: Çözüm kesin değildir. Bilg.inize bişi olursa benden bulmayın. Yapamadığınız bişi olursa özel mesajdan ulaşırsınız.

Yardım Edebildiysem Ne Mutlu Bana[hline]Böeeeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

You are minutes away from never having to deal with unsolicited messenger pop-ups again! The remaining steps have the information you need to disable Windows messenger. For a small donation of $9.99, you can proceed to the final 3 crucial steps in disabling messenger permanently. Click the link below to proceed.

lol !
şimdi senin yazdığını denicem[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

normalde o kadar kötü birşey değil..

ama tfc oynarken oyunun en heyecanlı anında mesenger çıkıp desktopa attıktan sonra HL'da ses çıkmadığı için oyundan çıktığın için o adama binlerce küfür saydırıyorsun.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ConspiratoR, 15 July 2003 04:46 tarihinde demiş ki:
Xp İçin:

Denetim Masasına giriyoruz

Kategori Görünümdeyken "Performans ve Bakım" adlı ikona tıklıyoruz.

Ordan "Yönetimsel Araçlar" adlı ikona tıklıyoruz.

Burda "Hizmetler" var onada bi zahmet tıklayın.

Messengerı seçiyoruz ve "Hizmeti durdur" a tıklıyoruz.(Alttakilerden "Uzatılmış Seçili olcak yoksa durdur gözükmez)

Messenger' in üstüne sağ klik yapıp properties' i sectikten sonra Start up bölmesinde disable' yi de seçmek gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...