Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FUİ SİN TEKMESi

Chaotic

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...
Chaotic said:

Gölgeden hızlı atmanın bilimsel açıklaması..(üniverste bilgisi gerektirir)

gölgeden gızlı atmak için gerçekten feng shui yi transandantal zeksyonda immobilize etmeyi çalışmak gerekiyor. kaldı ki bu polimer matematik açısından non-lineer bir oluşum. ama tabikide insan gücü chi enerjisi dediğimiz şakralarımız var bizim ve onları açtığımız anda içimizdeki enerji e=mc^2 şeklinde boşalıp ışığın hareketine ters yönde fotoelektriktonik itme uygulayıp ışığı yavaşlatıyor ondan gölgeden yavaş oluyor yoksa bu ön çalışmaları yapmadan tabikide mümkün değil gölgeden hızlı olmaz

bilim kirliliği :p
Sosyal ağlarda paylaş

Abi topiği bi daha okudum ve topikteki mindfuck sayısına mı güleyim, fail sayısına mı güleyim, topiğin kendisine mi güleyim yoksa

"
kullanmak kolay değil dostum. ama bildiğin herşeyi unutmalısın önce jackie chan in dediği gibi : "too many mind.. no mind.." sonra tekme olmalısın bacak olmalısın tekmenin damarlarında akışı olmalısın sonra şakralarını açman lazım ayaklarında 8 şakra var hepsini açınca chi vurabiliyorsun sonrası için shaolin manastırında 20 yıllık bir eğitim sürecinden geçmen gerekiyor daha sonra fui sin tekmesinin 1.seviyesini kullanabilirsin."

buna ayrı mı güleyim şaşırdım.

ha bi de leksiyus var tabi. ona güldüm, şaşırmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Chaotic said:
daha trajik olan benim eğlenmek için böyle bir topiği buraya açmammı yoksa insanların bunu ciddiye almasımı cidden bilemedim.

dalga geçiyorum geyik yapıyorum ciddiye alınıyor bu adam gerçekmi deniyor manyakmısınız yau :)

muhtemelen hayatında yaptığın tek enteresan olay olan wing tzun u eğlence malzemesi olarak kullanman trajik olan sanırım, hatta gelen noktaya bakarsak trajikomik.
Sosyal ağlarda paylaş

Othranx said:
Chaotic said:
daha trajik olan benim eğlenmek için böyle bir topiği buraya açmammı yoksa insanların bunu ciddiye almasımı cidden bilemedim.

dalga geçiyorum geyik yapıyorum ciddiye alınıyor bu adam gerçekmi deniyor manyakmısınız yau :)

muhtemelen hayatında yaptığın tek enteresan olay olan wing tzun u eğlence malzemesi olarak kullanman trajik olan sanırım, hatta gelen noktaya bakarsak trajikomik.

ya othranx kusura bakma ama sen sorunlu falan mısın abi? fui sin kelimesi çince diye sen bunu tutup wing tzunla nası bağdaştırabiliyorsun ne alakası var topicte senden başka wt den bahseden yok doğru düzgün. bide her geyiğine yazdığım mesaja atlayıp yok wing tzundan soğuttun milleti yeter artık falan diyorsun. hayır madem çok dertlisin bu konuda aç doğrusunu güzel güzel anlat. sen sağ ben selamet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...