Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zindanda avlanmak istiyorum

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Notebook'umu kullanarak zindarlarda yaratık avlamak istiyorum. Bunu FPS yapmak istiyorum ve X1600'üm var. Dark Messiah, Morrowind, Oblivion ve Arx Fatalis bitirildi. Başka tavsiye?

edit: Oblivion gibi bir şey, olabildiğince basit ve vahşi birşey istiyorum. Hellgate çalıştırırsın ve serverlar dolu dersiniz gidip orijinal alacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

olayı grafik değil diyorsun da, kaç yıl önce çıkmış oyunun crysis gibi olmasını beklemiyorum zaten.
kendi yılı içinde çok iyi grafikleri vardı elbette ki ama şimdi o tarz oyunlar oynamak çok kasıyor. pixel pixel grafikler felan.
isteyen dark queen of krynn felan da oynayabilir tabii tutmuyoruz onları.
Sosyal ağlarda paylaş

ya o sacred da battlemage imle başlarda büyü aralarında adamalrı döverken sonlara doğru büyülerin cooldown ununu beklemek zorunda kaldıım.bizraz sıktı beni(başlarda eğlenceliydi halbuki). ben mi bişeyi yanlış yaptım battlemage le?

dark elf inde bi sis yapan özelliği vardı onu atıp adamları kesiyodun direk :P

bu sacred 2 nin ost sinde Blind Guardian varmış yaw (duymayanlar için :P)

bu arada m&m 7 başlarda anlamazsan veya baycak gibi olursa bana veya kade ye mesaj atıver.yanlız söyliyim enteresan bi oyundur kimsenin seveceğini garanti edemem :P ama ben çok sevmiştim :)
Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:
ya o sacred da battlemage imle başlarda büyü aralarında adamalrı döverken sonlara doğru büyülerin cooldown ununu beklemek zorunda kaldıım.bizraz sıktı beni(başlarda eğlenceliydi halbuki). ben mi bişeyi yanlış yaptım battlemage le?

Battle mage oynamadım ama oyunda 2 çeşit ability mantıgı var biri spell digeri de fizikal abilityler.Bunlar regen hızını aldıgın skillerle itemlerle falan artırıosun.Mana mantıgı olmadı icin eninde sonunda o cooldown dalgasına takılıorsun ama dedigim gibi bunu minimuma cekebilirsun rahatlıkla.Questlerin baygınlıgı haric hack and slach severler icin gayet iyi ilerliyor su anda.45 daemon oldu gayet güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...