Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Need for Speed: Undercover

moriQ

Öne çıkan mesajlar

oyun kasiyor evet ama etrafta dolasan 2 tur crack var. biri direk exe, ki bu reloaded versiyonu. digeri paul.dll yi degistiriyo. ikincisi oyunu dahada yavaslatiyo. anormal yavaslik yasayanlar reloaded denesinler birde. onun disinda her zamanki nfs, cok ahim sahim grafikler olmamasina ragmen kasiliyo oyun. aynisini carbonda da, pro streetde de yasamistim.
Sosyal ağlarda paylaş

nfs serisi hot pursuitle zirve yaptı bence, sonra nfs underground ile modifiye olayları falan trend oldu, o zamandan beridir ea bu 2 klasikleşmiş oyunun özelliklerini hiç bi değişiklik yapmadan altın tepsiyle sunuyo, yeter polisten kaçmaktan sıkıldık, arabayı modifiye etmektende sıkıldık, yeni bişeyler bulun be.

tabi ea gibi kapitalist bi firmanın yaratıcılık neyine peeh
Sosyal ağlarda paylaş

Hatalısın ve sana laflar hazırladım. sdf.

Bi kere sonuçta bu araba yarışı, fazla bi yenilik sunmasını beklemek saçma olur. Noolucak uçacak mı araba? Kaldı ki, aslında bi sürü değişik yarış türü yaratıp duruyolar her yeni oyunda herifler. Yenilik var yani aslında.

AMA

Bu mondofonlar sadece grafiğe önem verir oldu. Ha, grafik dediğim de ne, arabanın rüzgarlığından çıkan çizgifilmvari rüzgar efekti falan. Gerçi son oyunlar daha gerçekçi görünüyo da neyse... Bi de 3 yaşında bi çocuğun bile 200le giderken 360 kaydırarak nanik yapıp son saniyede şerit değiştirerek polisleri ekmesine izin veren türden fizik modellemesi "geliştirdiler". Ya anladık oyun arcade, ama bak TDU'ya adam kakasını çıkarmadan arcade yapmış, her aracın ayrı hissi olması gerektiği gibi, abidik gubidik hareketler yapmak için ne yaptığını biraz bilmen gerekiyor hem...

Ayrıca herşey grafik değil, daha doğrusu herşey hayvani abartılı efekt değil. Olay detaylarda. Yine bakıyoruz TDU'ya, gayet güzel modellenmiş araba içleri var; camları bile açıp kapatabiliyoruz. Hatta direkt olarak aracın elektronik stabilite programını ayarlayabiliyoruz.

Araba yarışı abi bu oyun, arabayla yarışıyorum ben, bana biraz araba hissi versin lütfen. Mesela TDU2 geliyo -bu yıl sonunda sanırım, yakındır yani- ben bu oyunda daha da detaylı otomobil içleri bekliyorum, ne biliim belki direkt içerdeki radyodan müzik değiştiririm falan. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Grafiği düzgün geliştirseler neyse, 1440x900 4xAA ile oynuyorum, yine de çok hoşuma gitmedi ve çok gelişmiş görünmüyor. Buna rağmen çok kasıyor ve arabanın fiziği rezalet. Gazı bıraktığın an 180'le U döner hale geliyoruz nerdeyse. Drafting desen daha büyük rezillik.

Highway Battle dışında hiçbişeyini beğenemedim oyunun malesef, hayal kırıklığı.
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

Ayrıca herşey grafik değil, daha doğrusu herşey hayvani abartılı efekt değil. Olay detaylarda. Yine bakıyoruz TDU'ya, gayet güzel modellenmiş araba içleri var; camları bile açıp kapatabiliyoruz. Hatta direkt olarak aracın elektronik stabilite programını ayarlayabiliyoruz.

Araba yarışı abi bu oyun, arabayla yarışıyorum ben, bana biraz araba hissi versin lütfen. Mesela TDU2 geliyo -bu yıl sonunda sanırım, yakındır yani- ben bu oyunda daha da detaylı otomobil içleri bekliyorum, ne biliim belki direkt içerdeki radyodan müzik değiştiririm falan. :)

Bunların dısında vites değiştirken adamın elinin vites topuzunda kalması devrini beklemesi müzik istasyonlarını değiştirirken normal hayatta oldugu gibi direksiyondan parmakları ile ayarlaması. Ek olarakta gerçekçiliği beygir gücünden cok yol tutusa ve sürücünün gerçek hayatta yapabileceği seylere izin vermesi. Yani 200 ile giderken makas atamıyorsunuz şehir içinde, yaparsın o ayrı ama kıcını nası toparlarsın o arabanın o da ayrı bi konu ^^.

Acıkcası nfs yine beklenenin altında oyunu yükledim ve 3 gb ram 1 gb ekran kartı vs. olmasına rağmen kasıyor ne üzücüdür ki.Fast and Furious vari olmus yine
Sosyal ağlarda paylaş

Daha yeni oynama fırsatı buldum. Tam manasıyla arcade bir oyun olmuş. Lotusla 200 küsürle giderken 90 derecelik virajları cuvv diye dönüyyorum.

Çok kasıyor deniyordu hakkaten öyle. Optimizasyon rezalet. Yalnız dünya efeklerini düşüğe getirince kasmalar ortadan kalktı.

Müzikler Mirors Edge in videolarındakiler gibi geldi bana.

Yarışlar zevkli. Sprint ağırlıklı şimdilik. Highway battle güzel olmuş.

Son olarak dünya tasarımını beğenmedim. Bazen duvarlar yol bazende yollar duvar gibi görünüyor.

Notum 6/10
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...