Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Need for Speed: Undercover

moriQ

Öne çıkan mesajlar

moriQ said:
ilk izlenimler rezil bi oyun oldğu yönünde. gerek grafikleri gerekse oynanışı çok kötüymüş.

hadi ya :/ oynayan yok mu oyunu?

edit: bu arada -2-3 ay içinde sanırım- test drive unlimited 2 geliyo. offroad ve değişken hava şartları falan gibi özelliklerle birlikte. ayrıca TDU fena gömçürdü NFS'ye, tek bi patch'te bile NFSdeki kadar araba var nerdeyse be.
Sosyal ağlarda paylaş

ps2 ye cektim oynadim 5 dakika. grafikleri gectim(şaka gibi), ciddi anlamda bu kadar kötü oyun oynamadim ben hayatimda. ne kontroller calişiyo ne fizik var dogru dürüst. bi rakip beni yoldan cikarmaya calişirken dikkat ettim. carpma aninda 2 arac arasinda 20 cm bosluk vardi :p. pc de grafik dişinda cok bi fark beklemiyorum ben acikcasi.

cutsceneler fena değilmiş ama ilk 2 video dişinda izleme firsatim olmadı acikcasi.
Sosyal ağlarda paylaş

Most Wanted en güzeliydi bence ama yine de bu NFS, Pro Street ve Carbon'dan bariz daha iyi ama yarış babam yarış tarzı bir sisteme sahip olduğu için sıkıcı(polisten kaçarken bile daha hep aynı şeyler yapıldığı için işin içine polis de girerse daha da sıkıcı oluyor.)PS2 versiyonu kesin farklıdır ama pc versiyonunda oyun grafik ve kontrol açısından fena değil ama GRID daha güzel geldi bilmiyorum katılır mısınız(tabi grid çok zordu orası ayrı)Yani indirebilirsiniz ama Most Wanted ve ilk Underground kadar iyi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

yok, beğenmedim.. ama fena da değil. menu falan yok oyunda ole şehirde dolanarak yapıyoruz yine. m6 süper bi de highway battle die bi olayı var zevkli gibi du bakalım..

ss olayı

http://www5.picturepush.com/photo/a/1197013/img/1197013.jpg
http://www1.picturepush.com/photo/a/1197014/img/1197014.jpg
arabayı kullanan diğer elemanla ikiz olmamız ne hoş bi rastlantı. bi de ikinci yarışta karşıdan gelen tek arabanın aynı yeşil mustang tarzı araba olması ve 4 kere karşılaşmam enteresan ayrıntılar

Sosyal ağlarda paylaş

of of of highway battle modu super olmus bence. direk trafigin arasinda makaslarla gidiliyo bombos yolda basma degil. ama oyunda sanirim bi optimizasyon sorunu var. 8800gt , 4gb kingston ram, p quad core 2,4 islemci olmasina ragmen adam gibi cozunurluk, 4x aa ve orta/yuksek arasi seviyelerle oynayamiyorum yani bariz bi agirlik olmuyo ama arabanin kontrolunu etkileyecek kadar oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

gereksiz zor yapmislar oyunu. daha tier 3 arabalar acildi anca bi 370z aldim kendime, performans modifiyelerini yaptim hop bi yaris var konu icin gerekli olan gallardolar slr mclarenlar. kastim kastim %99(buraya kadar birinciyim) da 0.010 la ikinci oldum adam hic bi duzlukte gecemedi son duzlukte iman gucuyle +1~ saniyeden gecti heh... ha bi de fizik motoru efsane olmus ehehe. sizin onunuzdeki aracin tam kicina vurup oyle gitmeye devam ederseniz gidemiyosunuz ama aynisini baska bi araba size yaparsa arabaniz spin atiyo. hatta daha demin arkamdaki araba beni havaya kaldirdi ve altimdan gecmeye calisti.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk olarak feci kasıyor oyun, grafik motoru gene leş.

ikinci olarak nfs klasigi olan igrenc hileli yarıslara devam, arkadan bi vuruyolar allahınız kayıyo arabanın tüm kontrolünü kaybediyosunuz, siz onlara vurunca milim yoldan şaşmıyolar. çok can sıkıcı :/

gram tat vermedi oyun kısaca
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...