Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Youtube Açıldı (mı?)

Brook

Öne çıkan mesajlar

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 05/05/2008 tarih ve 2008/402 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.

Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesi, 13/06/2008 tarih ve 2008/3456 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI'nca engellenmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

la_bombonera said:
ben opendns kullanıyorum zaten??? başka bir dns mi kullanmamız lazım youtube.com yazınca girebilmek için?

ben open dns kullanmıyorum.. tubitak dns leri kullanıyorum..
ama dns lere test için ping attığımda host unreachable diyor.. o yüzden kaç ms ping bilmiyorum ama tubitak kalitedir diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

CoolRider said:
la_bombonera said:
ben opendns kullanıyorum zaten??? başka bir dns mi kullanmamız lazım youtube.com yazınca girebilmek için?

Dns ile olmuyor artık onada önlem alıp ip ban koydular. ya proxy kullanıcaksın yada tunnel sitelerinden birinden giriceksin.

alakası yok, biz nasıl giriyoruz o zmn ?
Sosyal ağlarda paylaş

CoolRider said:
En son okuduğum kadarıyla şu abanttaki toplantı mı ne vardı: onun sonucuna görede; eğer youtube trde ofis açarsa banlar kalkıcak ve ileriki tarihlerde kapatılmadan önce bu ofise danışılacak. Eğer ofis açılmazsada ban kalıcı olucak ofis açana kadar.

keza youtube en son ofis kurmaya yanaşmıyordu. biz her ülkenin kanunlarına göre yayın yapamayız düşüncesi ile. bakalım temmuzun 20 küsürüne kadar vakit vermişlerdi nolcak acaba.
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
CoolRider said:
la_bombonera said:

Dns ile olmuyor artık onada önlem alıp ip ban koydular. ya proxy kullanıcaksın yada tunnel sitelerinden birinden giriceksin.

alakası yok, biz nasıl giriyoruz o zmn ?

Bende farklı DNS kullanıyorum girmiyor. Amerika'da banlanmadıysa dnslerdede sorun yok. Buna dayanaraktan alak kurdum. :) Senin dnsler çalışıyorsa paylaşmak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...