Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fringe (2008) - Fox

arcane

Öne çıkan mesajlar

off ne umdum ne buldum finalden mind fuck yapıcaz diye yazarlar kendileri mindfuck olmuş.

ne umutla gelecekte geçecek 4. sezon diyordum, hatta broyles reisin göze noldu,mahkeme olayı nedir falan 4. sezonda kesin bunlara da değinecekler, hatta olivia'nın headshotta orgazm seviyesine ulaştım kurtulduk diye iç geçirirken....
yok makineyi geçmişe yollamışmış yok paradoks yok bilmemne peter kayboldu falan filan mindfuck yaptılar
neyse 4. sezon başını beklicez inşallah güzel toplarlar.

Sosyal ağlarda paylaş

fringe çok bozdu baya bozdu yani öyle böyle değil inanılmaz bozdu çok fazla bozdu yani önünü alamadık okadar kötü bozdu yani bozdu bozdu bozdu bir yerden sonra bozmaz diye bekledik daha da bozdu artık bozmasın dedik iyice bozdu artık inanamadık bozdu bozdu gitti yani bıraktım ben de fringeyi daha nasıl bozulur ya dedim bu kadar daha fazla bozulmaz; herhalde dedim ben biyerde durcak onun bozulması diye bekledim ama.. yine bozdu
Sosyal ağlarda paylaş

Desu said:

son sahnede peterın makineden inip
"I understand now" cümlesiyle başladığı konuşmanın "this isnt a war that can be won.." diye başlayan kısımdaki ses değişimini farkeden var mı yoksa ben paranoyak mı oluyorum.

Görüyorum ve artırıyorum, aynı hissiyatı yaşadım

Edit: Hatta şimdi tekrar izledim ve

O ses bildiğin şu en sık gördüğümüz Observer'ın sesi.

Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Desu said:

son sahnede peterın makineden inip
"I understand now" cümlesiyle başladığı konuşmanın "this isnt a war that can be won.." diye başlayan kısımdaki ses değişimini farkeden var mı yoksa ben paranoyak mı oluyorum.

Görüyorum ve artırıyorum, aynı hissiyatı yaşadım

Edit: Hatta şimdi tekrar izledim ve

O ses bildiğin şu en sık gördüğümüz Observer'ın sesi.

ben de öyle düşündüm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...