Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kıl Olduğum DnD Classları

Dev

Öne çıkan mesajlar

Varan 2:

Ultimate diyor bir de.
bebe wizard said:
Easy Qualification: Ultimate magus is a surprisingly easy prestige class for which to qualify. Prospective members only require four ranks in Knowledge (arcana), eight ranks in Spellcraft, a metamagic feat, and the ability to spontaneously cast 1st-level arcane spells and to prepare 2nd-level arcane spells. Any self-respecting arcane spellcaster is easily going to take the requisite skills and feat -- Spellcraft and Knowledge (arcana) are essential parts of their abilities. A 4th-level wizard/1st-level sorcerer can easily qualify for this prestige class.

Bebelere emzik mod.
http://www.wizards.com/default.asp?x=dnd/prc/20070306
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.wizards.com/default.asp?x=dnd/cwc/20050630a

Bu warlock piçi ayrı mevzu zaten. Sakalına bak. Bir de özelliklere bakalım.

VİZIRD SALAĞAAA said:
Eldritch Blast: Starting at first level, a warlock gains the spell-like ability to release a magical ray that can damage creatures or objects. This eldritch blast affects only one target at a time, and it has a fairly short range, but the warlock can use it as a standard action as often as he likes.

standart action nedir ya offff
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlar 3.5tan tabi. Ama şuna bir daha bakmakta yarar var;

said:
Blast Early and Often

Your eldritch blast is your most potent ability, and you can use it as often as you want. Though it requires a standard action and can be used only once per round, you should at least consider using a blast no matter what kind of situation you face.

said:
you should at least consider using a blast no matter what kind of situation you face.

said:
using a blast no matter what kind of situation you face.

alla belanızı versin.
Sosyal ağlarda paylaş

güzel class 3.5 da.baya tatlı yapmışlar.melee ye filanda girmiyo.bi tane özelliği var meleeyle alakalı onuda kimse almaz.

o blastlar modifiye edilip değiştirilebiliyo.onun için no matter what demişler.zaten onun dışında çok bişeyi yok.hele bide wizard la multiclass ı vardı eldritch theurge diye oy oy oy. :)

güzel class toplamda.kaçınız oynadı veya oynattı(GM olarak)?

ultimate magus tan anca npc olur onun dışında başka bişe olmaz.kimse almaz o prc ı.ama aslında mantıksız değil.yani düşününce adam yeteneği olduğu konuya yönelmiş :P

çok daha absürdleri var.factotum mu ne vardı herşeyi yapabilen.

şu green ronin den(galiba) çıkan drow kitabında dominatrix,submissive diye prc lar vardı.birbirlerini şahane bufflıyolardı :P

FR da bast ın bi prc ı vardı;bildiğin hırıspı :P
Sosyal ağlarda paylaş

Factotum u duydum ama bulamadım hiç bir kaynakta. Bulursanız linkleyin onu da inceleyelim bi.

Ve işte SORCERER! ZINZINZINZIN
http://www.wizards.com/default.asp?x=dnd/cwc/20050113a

said:
Winning Ways: A sorcerer needs to have a high Charisma score because that ability governs his spellcasting. But a high Charisma score also gives him an edge in negotiations.

Vuhuuuuu.

said:
Spontaneous Spellcasting: A sorcerer doesn't have a spellbook; instead, he chooses a personal repertoire of spells that he can cast anytime. He does have a daily limit on the number of spells of each level he can cast, but he can freely cast any spell he knows until he reaches that limit. So he doesn't have to guess ahead of time which spells to prepare -- if he needs to cast a particular spell several times in the same day, he can do so.

FUCK YEAH!

Sorcererlar hayatımın anlamı zaten ya. Bildiğin Power Ranger yani.

Bu da günün bonusu;
http://www.wizards.com/default.asp?x=dnd/cwc/20060328a
buna da istem dışı güldüm. fena değil aslında, ama öküz gibi abartmışlar bunu da. factotum böyle bişey galiba hahaha
Sosyal ağlarda paylaş

factotum dungeonscape ten.lüzumsuz bi kitap olduğu için silmiştim.

duskblade phb 2 den.aynı kitaptan beguiler içinde karışık duygular beslemekteyim.

warlock la beraber gelen yine deneysel hexblade pek tutmadı.benim de hoşuma gitmemişti.

samurai classlarıda prc larıda çok kötü olmuş gibi geliyo bana.five rings dekiler hariç.

sorcerer çok tatlı class tır.hiç öyle abartı değildir.şahane classtır :3
Sosyal ağlarda paylaş

Beguiler çok saçma işler yapabilen bi class ama karşısına undead çıkınca yattara. Çaktırmadan charm atıp istediğini yapma geyiği biraz abartı olmuş.

Bide sorc masaüstünde wizardlar kadar güçlü değil, sadece bilgisayar oyunlarında adı geçiyor. İyi hazırlanmış bi wizard bilumum metamagic featle sorcu alteder. Gerçi phb2de ona da alternatif getirmişlerdi metamagicli sorcerer diye.

Ayrıca sune taştır, aksini idda eden topaştır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...