Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kıl Olduğum DnD Classları

Dev

Öne çıkan mesajlar

Paladinin rpye zerre katkısı yok bence. Hatta sırf gururu yüzünden almak istemiyorum ben oynadığım partiye. Oyunu bok ediyor hatta.
-Yanımızda takılan elf hatunu orclara veriyoruz ki, tecavüz etsinler, bizi bıraksınlar.
Paladin: Olmaz bunu yapamayız.
Ben: Hacı tanımam etmem allahın elfini veriyorum ben.
Mage: Buçukluğa katılıyorum, verelim gitsin.
Paladin: Acınası yaratıklar, buna izin veremem. RÖAAAAHH
-alayımız yatar-

saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Dev said:
Paladinin rpye zerre katkısı yok bence. Hatta sırf gururu yüzünden almak istemiyorum ben oynadığım partiye. Oyunu bok ediyor hatta.
-Yanımızda takılan elf hatunu orclara veriyoruz ki, tecavüz etsinler, bizi bıraksınlar.
Paladin: Olmaz bunu yapamayız.
Ben: Hacı tanımam etmem allahın elfini veriyorum ben.
Mage: Buçukluğa katılıyorum, verelim gitsin.
Paladin: Acınası yaratıklar, buna izin veremem. RÖAAAAHH
-alayımız yatar-

saygılar.
Olayın rengi o.Eğer oyununuzda paladin olmasaydı bahsettiğin olayı hatırlamayacaktın bile,bak şimdi hatırlıyorsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Paladin oynamayı, oynatmayı sevmem. Zorunlu olarak bir kere paladin oynattılar bana, onda da süper kırılgan bir partideydim doğal olarak default tank oldum.

Lvl3 partinin karşısına basilisk çıkıyor. Paladin tuuuuuuuuuuuuut bi baktım alayı arkamda tek sıra halinde saklanıyor -.-"
Sosyal ağlarda paylaş

aynen yazıyorum oyun süresi 60 saati geçen bir oyunumuz var yenib aladık. oyuncularım iyi idare ediyolar fakat grubun tank ı cüce savaşçı tek vurus ile yattı en son (: (20+20+19) ile death.
Paladin rp yi max a çıkararak rage e girdi. (rage evet.) o kattaki tüm Ape-Man leri doğradı.
Sosyal ağlarda paylaş

ssj4songoku said:
Adam gibi Paladin oynatmayı bilen eleman görmemişsiniz. Newbie Role Player'lar tabi ki Paladin alınca "I see Evil!" " Die Evil" " I smite Thee!" diye gezecek tabi ki. Oysa Lawfull Good olan, içinden iyilik fışkıran bu güzelim class'ın potansiyeli çok yüksek. Anlayana tabi.
+1
Sosyal ağlarda paylaş

yani paladin engizisyon rahibi gibi oynanırsa hem oynayan hem de diğer oyunculara sıkıntı verir. her köşe başında demon, her taşın altında evil aranırsa, herşeyden şüphelenilirse çekilmez bir hal alır.

bu paranoya sadece paladin oynayanlara da mahsus değildir. genelde frp oynayan insanların bi kısmında bu paranoya hep vardır. her taşın altından öcü çıkacak paranoyası. bu tip oyuncular dm bizim canımıza okumak için heryere bir tuzak yerleştirmiştir, dm bizim kötülüğümüzü istiyor mantalitesi ile oyuna başlar. oyunu çığrından çıkarırlar.

role playing diye oynarlar oyunu ama illaki savaş olmalıdır onlara göre. mutlaka birilerini kesip biçmelidirler. mmo oynarken bilmemneye 500 vurdum, 600 critledim mantığında insanlardır bunlar. curse yiyeceklerine bile bile olmadık itemları giymeye çalışırlar. rol yapmak bu değildir.

mesela örnek vereyim:

dm: karşınıza eski bir ahşap kapı çıktı, üstünde bir takım çentikler var anlamdığınız dilde bişeyler kazınmış sanki.

eleman 1: hmm. kapıda tuzak var mı diye bakıyorum.
dm: tamam zar at.
eleman 1: attım, aa bilmem kaç geldi.
dm: kapıda tuzak göremedin.
eleman 2: dur o görememiştir bi de ben kontrol edeyim.
dm: zar at bakalım.
eleman 2: aha 20 geldi!
dm: kapıda tuzak göremedin.
eleman 3: durun bir de ben bakayım, hatırlarsanız geçen oyunda bilmemne saptamıştım.
dm: tuzak yok kapıda, bildiğiniz tahta kapı
eleman 3: yok ben genede bakacam ne olur ne olmaz.

işin garibi bu "tedbirli" elemanlar çölde giderken, bir sehpa üstünde parlak cisimlerin olduğu bir tepsi görürler. tuzak muzak kontrol hak getire koşarlar önce ben gördüm diye. akabinde kumların altından birşey bunları dibe çeker. belli ki titreşimleri hissedip, kaynağına saldıran bi yaratık var aşağıda. sonra bu "tedbirli" arkadaşlar kumlara kılıç saplamaya başlarlar yavaş haraket edip uzaklaşmaya çalışmak yerine. neyseki dm gereksiz yere insaflıdır (ben olsam müstahak size derdim) yaratık bunların tadını beğenmeyip, elamanları dışarı tükürür gider.

yani mutlaka bi kapı vs. çıkınca tuzak var mı yok mu kontrol edilir ama ipin ucunu da kaçırmamak lazım. madem bu kadar tedbirlisin her taşın altında birşey arıyorsun. o zaman koskoca çölün ortasındaki sehpaya ne diye koşturursun parlak bişey gördüm diye.

biraz uzun oldu farkındayım ama eskiden çok denk geldim böyle gruplara, kaç oyunun canına okundu bu şekilde. dengeleri iyi ayarlamak lazım özetle :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...