Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerde bu serverda türkler??

cimbom44

Öne çıkan mesajlar

cimbom44 said:
Seviyeyi düşürmeyelim lütfen /darksun

Forum kültüründen zerre nasiplenememişsin. Bir konu açılmadan önce "arama" yapılır, diğer başlıklara bakılır. Her önüne gelen senin gibi saçma sapan başlıklar açarsa forumun seviyesi düşer. İki günlük işin için forumu sömürüp, yapıcı hiç bir davranışta bulunmuyorsun sonra da insanlara laf ediyorsun.
Bu forum dahil hiç bir forum senin babanın çiftliği değil, kurallar var ve bunlara uymak zorundasın. Her gün açılsın o zaman "nerde bu türkler?!" "Patch sorunu.. lütfen yardım", "Lvl arttırma" gibi başlıklar. Hepsinin cevabı diğer başlıklarda var zaten. Forumu daha fazla kirletme lütfen...
Sosyal ağlarda paylaş

cimbom44 said:
Seviyeyi düşürmeyelim lütfen /darksun

soruyu soru gibi sorarsan ben bu kadar tepki cekecegini sanmıyorum. herkes buraya gelip hangi serverda oynadıgını mı yazacak buraya? bunla ilgili dünya baslık var...müneccim b..ku yemedik biz nerden bilelim sen nerde oynuyosun? kaldı ki belirtmedigin iyi olmuş orda oynayanlar özellikle mesaj atmazdı zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

cimbom44 said:
arkadaslar cok yalnız hıssettım kendımı oyunda, turklerle beraber oynamak ıstıorum , etrafımda turkce konusan 1 allahın kulu yok hangı sehırde olursam olım...nerde bu turkler?

Senin aradığın Türkler KO ya kaçtı :D Şaka bir yana burası da senin yaşadığın çevre gibi sosyal bir alan ve tabiki de kuralları var. Sen de bu çevrede bir birey olarak kurallara uymalı ve sorumlu davranmalısın.Ama galiba sen bunu anlamaya müsait değilsin.Unutmadan AOC 18+ bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Burada adam yardim istiyor biliyorsaniz söyleyin bilmiyorsaniz ukalalık yapmayin ilk önce insan olun ne bicim insansınız herkese tepeden bakiyorsunuz ,ukalalık diz boyu burda adamın yazdığına sadece bilenler cevap verirse bir sorun olmaz sizin gibi ukalalar her yere burnunu sokarsa ortalik problemden gecilmez olur adamın ruh sağlığı ile oynuyorsunuz unutmayın forumlar paylaşim yerleri ;hakaret ukalalık yerler değil ilk önce insan olun insan, seviyesizlik yapmayin admin sana sesleniyorum burdaki tüm ukalaları sana şikayet ediyorum önce bu ukalalar hakkında tedbirini al paticik kan kaybediyor başka forumlardada daha şimdiden seviyesiz muhabbet edenler yüzünden nam salmaya başladı burada milleti eleştirme işi, uyarma işi forum adminindir tereciden cok tere satmayın, dalkavukluık yapamayin sanki forumlara paylaşım amaclı değil sorun çıkarmak için üye olmuş bunlar, adamın yazdığını beğenmedin boş boş yazma dedin sanami kaldı bu; o kadar boş boş sizin yazdıklarınız dolumu; adama yaptığınız ukalalık ne derece dogru, size soruyorum ilk önce kendinize çeki düzen verin sonra başkalarınada vermeye de kalkmayın bu iş sizin işiniz değilki senin işin sade şikayet etmek şikayet butonuna tıklarsın görevini yaparsın ,polimiğe girmezsin forum kültürü budur alan yetkilisi var ,forum admini var bu iş onların işi herkes işine baksın saygızlık yapmasın insan olsun
Sosyal ağlarda paylaş

yaw iyi de, adamın yazdıgına bi bak, server soylememis bir sey soylememis, kaldı ki her server'ın bi konusu var, o konuda da, o server'daki japonlar birbirleriyle konusmuyor, turkler konusuyor... hangi server'daysa, bakar oranın konusuna, simdiye kadar millet nick'ini falan yazmıstır, yazmamıssa da, nick'lerimizi yazalım oyun icinde gorusuruz der bu kadar basit... aramadan etmeden zilyon tane konu oldu bu bolum...
Sosyal ağlarda paylaş

sakaryali said:
Evet bu yönden haklısın ama lütfen incitmeden hatasını hatırlatalim birilerini incitmekle bir ey elde edemeyiz bir müslümanın kalbini kırmak kabeyi yıkmaktan betermiş. sebebi kabeyi H.Z İBRAHİM(A.S) yaptı insanın kalbini ALLAH(C.C) yarattı insanların kalbini kırmayalim arkadaşlar

muslim go arabia
Sosyal ağlarda paylaş

EVET BEN MÜSLÜMANIM ELHAMDÜLİLLAH DİLERİMKİ SANADA NASİP OLSUN, MÜSLÜMANLIK MÜSLÜMANLAR HAKKINDA PEK BİR ŞEY BİLMEDİGİN BELLİ; İSLAM DİNİNİN GÜNÜMÜZDE ARTIK TÜM BİLİM OTORİTELERİ TARAFINDAN KABUL EDİLMİŞ OLDUĞU GERÇEĞİNİ BİLMİYORSUN BİRAZ DÜNYAYA AÇDA GÖZÜNÜ BAK DÜNYADA 1.5 MİLYARDAN FAZLA MÜSLÜMAN VAR EVET ELHAMDÜLİLLAH BENDE BUNLARDAN BİRİYİM MÜSLÜMANLARI SADECE ARABİSTANA SIĞDIRAMAZSIN İSTESENDE İSTEMESENDE BİZİMLE YAŞAMAYI ÖĞRENECEKSİN
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...