Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

youtube'a girme yöntemi || denedim çalışıyo

Drall

Öne çıkan mesajlar

http://www.pcnet.com.tr/forum/internet-ag-ve-guvenlik/175888-youtube-giris-yontemi.html

girin şu siteye anlatmış zaten. bende kısaca özet geçiyim ama. indiriyosunuz dosyayı açıyosunuz, bekliyosunuz işte tamam falan diyosunuz. sonra bi internet explorer sayfası açılıyo ister kapatıp başka sayfa açın ister onda açın girin youtube'a. gayet normal youtube'a hem. programı aşağı atın ama kapatmayın. şuanda takır takır hızlı biçimde normal youtube'da reklamsız vesaire geziyorum. özlemişim

edit: ama veoh'a girilmiyo türkiyeye yasakladığından direk =( negüzel veoh tvden anime izliyodum ya ='(
Sosyal ağlarda paylaş

yok hakikaten çalışıyo. bide pcnet in sitede vermişler virüs olacağını sanmam. ktunnelden girince veoh tvden izlenmiyo bildiğim kadarıyla ama. izleniyomu?

edit: bunu vermemin sebebi ktunnel vsdeki reklamlarla ve görüntü kalitesindeki düşüşle uğraşmak istemeyenler için. direk youtube a giriyosun bunda rahat rahat
Sosyal ağlarda paylaş

zaten program açıkken girdiğinde giriyo, açık değilken girdiğinde girmiyo, yani silebilirsin. evet bildiğin proxy galiba

güvenmiyosan yükleme yani doğaldır sonuçta adını sanını duymadığımız bi program =D ben yükledim ama vtunnel ve ktunnel i hiç sevmiyorum çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...