Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Empyrean Age'ye katilanlar kimler? (militariye tabi)

cengizhan11

Öne çıkan mesajlar

ben katilim az olmasini bekliyodum ama sanirim biraz olmus merak ettim acaba tahminlerim tutumu emperian ageye girenvarsa bizimle biraz paylassin
diyer char imi soksammi diye dusunuyorum
gelin group olarak girelim biri minimater e girsin geneli amarr faction a girse o minimater olan gang kurup bize yonlendirse falan nihahah
saka bi yana yorumlarinizi bekliyorum

bu arada konu basligi biraz ters olmus olsun kastim militari yedir
Sosyal ağlarda paylaş

kimse bir sey yazmamis neyse bende etraftan konusarak ogrendiklerimi yazayim
corp veya normal sekilde girile biliyo girilince kapanmayan yeni channeller cikiyo militari olanda gang lar kuruluyo ve sanirim yuksek rank li olanalr kanal a su vakitte sunu yapcaz ibi yazi yazabiliyo
duyduguma gore 20-30 kisi geziyolarmis bu kanal sayesinde
kim yonetiyo bilmem ama sanirim gm ler tek sisteme fleet leri yonlerdiriyo
daha once dedigim gibi bunlar birbirlerine savas acmis ally gibiler yani empirede kos ama dikkatli olunca sorun olmaz takim olarak haraket edince ve onemli isleri diyer charlar yapinca

not bunlarin hepsi kulaktan duyma ve gorunuse bakarak soylenmis yorumlardir kimse bir sey yazmamis olunca yorumumu yapayim dedim

bu arada mosq eyer siz ekip olarka girmeyi dusunurseniz bana haber verin...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu haftasonu yokum, haftaici de zaten yoktum (yokum) : )

ben donunce bi bizim UMUR'larla konusup, ortamdaki gaza gore katilip katilmama karari veririz diye dusunuyordum ama pzt'den once bakmam zor gibi.

O yuzden mosq , murat'la konusup karar versiniz katilmak isterseniz; zaten director oldugunuzdan sokabilirisniz herhalde tum UMUR'u. Benim icin ne kadar cok hedef o kadar eglence zaten heh, her sekilde uyar bana.

Cengizhan sen de istedigin zaman girip cikabilirsin UMUR'a (bu benim acimdan nerdeyse tum paticik icin gecerli, murat ve mosq karsi cikmadikca tabii); amarr da hq; yollarsan ben gorunce kabul ederiz.

Girersek haber ederiz zaten forumlardan
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi tek kişi .girince bi factiona. Sonra çıkınca herşey eski haline dönüyor mu peki? Çıkmak gibi bi durum var mı? Yada şöle diim, corp mantığıyla mı işliyor sistem mission mantığıyla mı?

Yani enlist edince, bizi coprumuzdan çıkarıp faction corpuna mı atıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...