Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008: Türkiye-Çek Cum.

Luinir

Öne çıkan mesajlar

ya dediğim şey şu, adam çok rezil oynamadı, süper de oynamadı ama seni yorumuna göre adam yediğimiz 2goldede bariz hatalı falan gibi yani. sakatlandığı için gol yedik fail falan?

ayrıca attığım şu mesajların gs yle alakası yok
2. ayrıca : zaten mevkiinde kalan son adam olduğu için ve emre aşıktan iyi olduğu içn (bana göre) oynadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Emre güngör servetle beraber ligin en az gol yiyen takımının defansı!
İbrahim toraman bütün yıl boyunca gerek yanındaki adamın sürekli değişmesinden gerekse kendi formsuzluğundan kendi performansının çok altında bi çizgide gitti.
Lugano zaten türk değil türk yap oynatalım...
At gözlüklerinden bahsetmişsin bence sen pembe gözlükleri çıkar önce...
neyi tartışıyosun neyi anlatmaya çalışıyorsun onu da anlamış değilim...
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:
ya dediğim şey şu, adam çok rezil oynamadı, süper de oynamadı ama seni yorumuna göre adam yediğimiz 2goldede bariz hatalı falan gibi yani. sakatlandığı için gol yedik fail falan?

1. si ben mactan once balta ıcın yazdıklarım ortada, sızın yazdıklarınızda ortada. milli takım grupta 5 gol yedı, 3 tanesı onun kanadından, 1 tanesıde onun kademe hatasından etti 4 gol.

baltanın etkısız eleman olarak oynaması ancak ve ancak cek macında belli oldu ki, adam ruh gibi oynadı. 1 tane olumlu hareketı yoktu.

2.si ben sımdı emre kotuydu dıyorum hatta felaketti, sımdı sız yıne karsı cıkıyorsunuz. bu adamında gereksız oldugunu anlamanız ıcın illa 2-3 mac gecmesı mı lazım ?
Sosyal ağlarda paylaş

bende diyorum ki, felaket değildi. ayrıca ft in yapabilecek bişeyi yoktu. kadroya ek adam alsam defans göbeği için emre güngörü değil, emre aşık ı çıkarırım, odun çünkü emre aşık.

baltayı savundum. evet hala da savunurum, oyununu değil çabasını.
daha iyisi varsa koy oynasın diyorum sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Öeh yani ÖEH hatta! Emre kötü mü oynadı bu maçta? Cücük kadar boyuyla nasıl tutsaydı Koller'i. Kaç tane pozisyon kesti adam topun önüne kendini atarak yine. Sırf eksileri görmeye programlanmışsınız. Emre Aşık gibi kalas, yaşlı adam mı oynasaydı?

İlk maçta Emre Aşık girdi gol yedik mesela. Ki ilk iki maçta Balta gayet iyiydi. Türkiye'de sol bek başka yok.

Ahh keşke İbrahim Üzülmez oynasaydı fark yeseydik de Balta hakkında böyle konuşamasaydınız :(
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:
bende diyorum ki, felaket değildi. ayrıca ft in yapabilecek bişeyi yoktu. kadroya ek adam alsam defans göbeği için emre güngörü değil, emre aşık ı çıkarırım, odun çünkü emre aşık.

khelben derdımı anlatamıyor olabilirim ;

benım ustunde durdugum konu emrenın neden o mac oynatıldıgı degıl, neden 23 kişilik kadroya cagırıldıgıdır .

eğer ki emreden yada hakan baltadan daha ıyısı varsa koy dıyorsanı bende sıze derım ki ;

tr de onlardan ıyısı yok dıye bu 2 kazmanın iyi oldugu anlamını mı cıkartmak lazım. adamlar kazma, onlardan ıyısıde varsa bunlar kazma, onlardan kotusude varsa bunlar yıne kazma ...
Sosyal ağlarda paylaş

nocom said:
Khelben said:

tr de onlardan ıyısı yok dıye bu 2 kazmanın iyi oldugu anlamını mı cıkartmak lazım. adamlar kazma, onlardan ıyısıde varsa bunlar kazma, onlardan kotusude varsa bunlar yıne kazma ...[/quote]
win
Sosyal ağlarda paylaş

luinir quote yi mahvetmişin :D

bende diyorum ki 23 kişilik kadroya çağrılabilr emre, gayet normaldir, adam çıkarıcak olsam emre aşık ı çağırmam.

ha ben adamları kendi mevkiindeki bizim takımımzdaki diğer oyuncularla kıyaslıyodum bu arada, yinede emre güngörü hep savunabilirim. savunucak bi yanı kalmadı inşallah seneye kadar iyileşir gerçi..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu adamlara kazma diyorsunuz ya inanamıyorum.

Pardon özür dilerim biz, hatta Türkiye'deki birçok kişi futboldan anlamamaktayız. Emre GÜngör ve Hakan Balta da Türkiye'nin en az gol yiyerek ligi bitiren ve şampiyon olan takımının defans oyuncuları değiller.

Emre Güngör yaşına rağmen inanılmaz özverili oynamıyor, lig maçlarında harikalar yaratmadı, FB maçlarını kazanmamızdaki önemli etkenlerden biri değildi.

Peki abi, özür dilerim yani ben çok safmışım meğer :(

PS: Çok devrik yazdım gecenin ilerleyen saatleri malum kusura bakmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

nocom said:
khelben derdımı anlatamıyor olabilirim ;

benım ustunde durdugum konu emrenın neden o mac oynatıldıgı degıl, neden 23 kişilik kadroya cagırıldıgıdır .

eğer ki emreden yada hakan baltadan daha ıyısı varsa koy dıyorsanı bende sıze derım ki ;

tr de onlardan ıyısı yok dıye bu 2 kazmanın iyi oldugu anlamını mı cıkartmak lazım. adamlar kazma, onlardan ıyısıde varsa bunlar kazma, onlardan kotusude varsa bunlar yıne kazma ...

Dediklerini kabul etsek bile onlardan daha iyisi olmadığı sürece çağıracak daha iyi alternatif yoksa çağrılırlar. Ha Emre Aşık için bunu tartışabiliriz. Toraman var falan. Ama Hakan'ın yerine oynayacak tek adam yok başka. Belki zorlasan Uğur Boralı denersin onu da çağırmış zaten Terim. Tello'yu mu çağıralım R.Carlos'u mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Luinir said:
ideal 11 imiz:

rüştü

ali tandoğan ibrahim kaş ibrahim toraman ibrahim üzülmez

serdar özkan aurelio emre b. tuncay

mert nobre semih

şeklinde olmalı bence.

SON 1 SENEDIR NEWCASTLE DA
SON 1 SENEDIR YAPTIĞIMIZ GRUP MAÇLARINDA VE PORTEKİZ MAÇINDA

EMRE BELEZOGLU NE YAPTI BU MAÇLARDA? NORVEÇ MAÇINDA UZAKTAN ŞUTU GOL OLDU. BAŞKA? KOCA BİR SEZONDA 1-2 KIPIRDANIŞIMI VAR O KADAR.

SERVET ADAMA TOP ATIYOR. DÖNÜP GERİ SERVETE ATIYOR. EMRE B. KADAR VASIFSIZ BİR TOPÇU DAHA YOK. UMARIM TURNUVA SONUNA KADAR SAKATLIĞI GEÇMEZ BİZDE 1 KİŞİ EKSİK OYNAMAYIZ.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...