Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008: Türkiye-Çek Cum.

Luinir

Öne çıkan mesajlar

fizban said:
yahu niye emre güngör oynamıyor ? servet le iyi bir ikililerdi bence. hamit de arkaya çok top kaçırdı bu maçta. hakan da kaçırdı ama, hakan genel olarak hamit ten daha iyiydi. ortasahada aurelio-topal oynasa ya.. ne güzel oynadılar. topal ayağına hiç değmese dahi rakibe pas yaptıracak alan bırakmayan bi adam.

forvette de semihle başlayınca uğursuzluk olur semih gol atamaz lol. lakin bence şöyle bi diziliş en uygunu olur.
volkan
hamit - emre güngör - servet - hakan balta
aurelio - topal
tuncay-nihat-arda
semih

yani aşağı yukarı 2. yarıdaki halimiz.. turnuvadaki tek güzel futbol oynayan halimiz..

aynen katılıyorum da bence semih yedek oynasın ugurlu oluyor muhabbetini bi kenara bırakıp gercekci olmak lazım. nihat'ın yanında semih gibi bir oyuncu sart bu sistemde. cift forvet oynayıp tuncay'ı yedege cekmek gerek. solda arda, ortada aurelio ve hamit ya da topal. sagda da kazım ya da hamit.

hamit bence kesinlikle bek olmamalı. ya sag acık oynayacak ya da orta saha. orta sahada mehmet topal dusunulurse hamite oranla daha fazla pres yapıp top calabilir. ama top kaybı daha fazla olur. o bolgede de top kaybı cok kritik. mehmetin leylek bacakları biraz o bakımdan sorun yaratıyor. ama hamit de presle rakibi bozabilen bir adam değil.

sag kanatta ise kazım hucum organizasyonları için olmalı. o olmasa hamit orda oynayabilir. sag bekte de su kadrodan sabri dısında bi sansımız yok. aslında oyuncularımız gayet yeterli. sadece sabri'nin gününde olması için dua etmek lazım, baska bişeye gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

hamit orta saha düşünülürse sabri'den başka seçeneğimiz yok zaten. bence gerek yok sabri riskine şuan girmeye. hamit sağ bek oynamalı orta sahada alternatiflerimiz var neticede. arda aurelio m.topal kazım veya tuncay gibi bir orta saha düşünülüp hamit bek kullanılmalı bence. şöyle bir maçta sabri risk olur, oynadığı zaman iyi oynuyor ama şu maçta bunun riskine girilmemeli.
Sosyal ağlarda paylaş

buyuk ihtimalle oyle olacak. zaten son viraja geldik artık sabri yi oynatmasını ben de istemem duzen bozulmasın diye. normalde 3 macta da sabri oynamalıydı bekte bence. gokhan gonul sakatlanmasa hic dusunmeyecektik bile bunları.

emre asık da yerini saglamlastırdı dunku galibiyetle. emre gungor'un simdi oynaması da risk olucak tabi. ama tuncay'a bir mac daha katlanamayacagım ben sahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
ne zaman kırmızı gordu ki sabri, penaltı yaptıracak kadar bodoz da değil. hamit'ten cok daha iyi oldugu bir gercek bekte. hamit top calma ozelligi sıfır, ayaga kayma ozelligi sıfır olan bir adam. iyi orta yapar, sut ceker, kanattan bindirir ama savunma becerileri kısıtlı.

aga hakem var hakem var.

Dünya düzeyindeki bir hakem için sabri'nin 10 hareketinden 9'u kusurlu bence.

Adam ceza sahası içi dışı demiyor, sürekli çekiyor itiyor. Türkiye hakemleri vermiyor, ama dünya hakemleri çatır çatır basar düdüğü paso.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu ilk defa mı milli olacak sabri. bugune kadar hiç kart korkusu yasatmadı sabri. savunmayı bilen adam, ofans adamına gore daha iyi bilir faul yapmasını. hamit cok daha buyuk risk kart gorme acısından. cok da normal bir durum hamit icin yani. sag bekte istedigimiz verimi alamıyoruz adamdan. yetersiz kalıyo, koridor oluyo orası. sabri en azından yorulmuyor, deli gibi basar, geriye cabuk kosar. hiçbişey yapmasa bu ozellikleri dengeler zaten kotu oyununu.
Sosyal ağlarda paylaş

tuncay çok eleştirildi yorumalandı evet gerçektende kötüydü ilk maçta kendiside kabul etti bence dünde kötüydü ama maçın kilit pasınıda o attı, tuncay ne kadar riske atılır bilemeyiz tekrar diyorum ancak Çekler eski güçlerinde değiller forvet kurgusunda özellikle M.Baros var sadece tehlikeli diyebileceğimiz onunda durumu ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

Burax said:
ya maçın hakemi isveçliymiş, fifa-uefa bizim üzerimizde bazı deneyler yapıo sanki

lo bu hakemlerde aynı futbolcular gibi durda
para itibar peşinde
hiç öyle bişey olucak gibi gözle bakmayın belki adam finalde oynamak için kendini satıcaktır kim bilir bi daha maçta kaç para alıcaktır pehh fıfa kokart lan bu borumu
Sosyal ağlarda paylaş

semih ilk 11 adamı değil bunu chelsea rövanşında gösterdi
60'tan sonra girsin atsın gölünü kahraman olsun ilk 60 dk oynayıp hiçbişi yapamamasından iyidir

nihat'ın önünde bir adam olması gerektiği gerçeğini kabullendiyse terim kazım'ı semih gibi kullanabilir arkası dönük oynayabilen hava topu alabilen bi adam sonuçta

topal'ı ben de beğeniyorum ama normalden baya kötü oynadı maçta, kimse değinmemiş buna. sürekli top kaybı yaptı nerede duracağını bilemedi falan aurelio ile beraber oynayınca ikisi de napıcaklarını tam bilemiyorlar alışmışlar orda tek oynamaya o yüzden aurelio tek başlasın yine orda

ilk yarım saati kazasız atlatırsak koparırız maçı bence penaltılara kalırsak volkan ne kadar iyi oynasa bile penaltıyı atcak adamlara güvenemiyorum nedense
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...