Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Skibbe dönemi hayırlı olsun

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

cado said:
pek beğendiğim bir td değil ama umarım hayırlı olur

Bu konuda referans noktan nedir?

Hayır,bu adamı Borussia Dortmund'da fail dönemlerinden ismen biliyorum,fakat Leverkusen de fena işler yapmadı.
Bilmediğimiz noktalar varsa beğenmediklerin özellikle,aydınlatki biz Gs'lileri bilelim.Çünkü adam hakkındaki her türlü bilgiye açız.Pek beğenmedim diyip geçmek yerine...
Sosyal ağlarda paylaş

Apex said:
leverkusen gayet başarılı bi sezon geçirdi bence niye kovulsun ki. bence fena iş yapmadı galatasaray, bakalım görelim.

2 sene 5.yapmış, bu sene son haftaya 4.girmiş, son hafta kaybedince 7.olmuş ve uefaya gidememiş takım ondan yollamışlar.

bence gayet iyi almanya liginde werder, schalke, bayern gibi takımların ardında hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

bence diil ya:)
hayırlı olsun gs alman sever zatende
ne biliyim kariyeri pek başarılı deil bildigim kadarıyla,
almanyada topmollerin yardımcısymş o sene 2000 di sanırım almanya berbattı sonra bu sene leverkusen 7.ci oldu falan
daha kaliteli biri olabilirdi ama kısmet.
didye döşamp (yazılışı unuttum walla) gönlumdeki adamdı mis gibi fransız ama alman buldular gene hayırlı olssun
Sosyal ağlarda paylaş

valla sampiyonlar ligine gidersek super olur tabi de elenmemiz kimseyi sasırtmasın. takım hakkaten genc, tecrubesiz ama bir o kadar da ac ve istekli oyunculardan kurulu.

sampiyonlar ligine gidersek, yine gruptan cıkamadan eleniriz ama buyuk tecrube olur. eger gidemezsek de uefa'da gecen sene geldigimizden daha yukarsını hedeflemeliyiz.

zamanla hersey yolunda giderse avrupa'da eski gunlerimize donebilir. tamamen sabır ve istikrar işi. teknik direktöre güvenmeli ve arkasında olmalı yonetim. alman olması takıma uyumu için büyük avantaj. ama yine de fransız gelsin isterdim. insallah hayırlı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...