Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

s4 Duyuruldu

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Wintrade olayı nasıl oluyor? Mesela ben warriorum iyi gearlı druid bulup adamın bana yardım etmesini mi sağlıyorum yoksa hazır 2k 2.2k ratingli 5v5 takım falan alıp 10 maç kaybederek puan mı kazanıyorum? Bir de 2. yöntemi uyguladım diyelim 2k civarı ratingli 2v2 veya 5v5 takım ne kadardır ve personal rating olayı ne olur?
Sosyal ağlarda paylaş

-Wissy said:
Takimdan puan alman icin 10 mac yapman lazim her hafta.

takımdan puan almak için 10 mac yapana gerek yok. Takımın kendisi puan alabilmesi icin 10 mac yapması lazım.

Tek kişinin 10 mac üzerinde 3 mac yapması lazım. Girdigin mac sayısı %30'u bulması lazım o hafta içinde anca öyle puan oluyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

Julifton said:
-Wissy said:

Honorla degil. Eger sezonda bulundugun battlegroup'un ilk %5[yanlis hatirlamiyorsam]'ine girersen Gladiator oluyorsun ve Armored Drake veriyorlar.

Yanlış hatırlıyosun %0.05

10000'de 5 oluyor o.Doğrusu %0.5:D Yani 2000 aktif takımlı bir grup'ta ilk 10'a girenler Gladiator title'ı dolayısıylada Armored Netherdrake alıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni sezondan beklentim druidlerin hunterlarin ve melee classlarin daha da bufflanmasi, 2v2 de druid warrior, 3v3 te drudi warrior hunter, 5v5 te 2 druid warrior hunter rogue'un imba olmasi, daha fazla armor ignore, warlocklara daha da nerf, casterlara +50dmg verirken melee'lere +50dps silah verilmesi, keza casterlarin armorlara 1000armor eklenirken melee'lere 2000 armor reduction eklenmesidir.

Yasasin melee + druid egemenligi, yasasin dengesiz arena!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...