Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

allianceın başarılı olduğu battlegrouplar

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

misery.

sen vayak taydın zaten yanılmıyorsam , oradaki battlegroup işte.

kendi görüşlerim ve yaklaşık 1 aydır oynamıyorum, ne kadar değişmişse :

pugımsı oyunlar olmadığı müddetçe wsg'de healer carrier vs kavramı yok horde'da. rastgele saldırmaca ftw.

ab ve eots'de 1 mark alıp çıkalım diyenler çoğunluktaysa allylara oyunu veren bir vote sistemi gelmeli zaten, mark toplama bakımıdan wsg'den sonra en sinir bozucu bgler.

eh bir tek av kalıyor başarı gösterebildikleri, onda da defansın suyunu çıkarmadan dengeli bir defans/saldırı yapılırsa.

tabi horde av hariç hemen hemen her zaman 4-5 kişi eksik başlıyor ve 1-2 dk da o şekilde devam ediyor bglere, onun da etkisi var.

2-3 aydır oranın bglerine girmiştim bol bol, düşüncem böyle. bedevi şansı da olabilir bendeki, bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:
misery.

sen vayak taydın zaten yanılmıyorsam , oradaki battlegroup işte.

kendi görüşlerim ve yaklaşık 1 aydır oynamıyorum, ne kadar değişmişse :

pugımsı oyunlar olmadığı müddetçe wsg'de healer carrier vs kavramı yok horde'da. rastgele saldırmaca ftw.

ab ve eots'de 1 mark alıp çıkalım diyenler çoğunluktaysa allylara oyunu veren bir vote sistemi gelmeli zaten, mark toplama bakımıdan wsg'den sonra en sinir bozucu bgler.

eh bir tek av kalıyor başarı gösterebildikleri, onda da defansın suyunu çıkarmadan dengeli bir defans/saldırı yapılırsa.

tabi horde av hariç hemen hemen her zaman 4-5 kişi eksik başlıyor ve 1-2 dk da o şekilde devam ediyor bglere, onun da etkisi var.

2-3 aydır oranın bglerine girmiştim bol bol, düşüncem böyle. bedevi şansı da olabilir bendeki, bilemiyorum.

Nası ya?
Misery = embesil enik green gear alliance altlarindan oluşan bi bg :)
Giriyorsun wsgye 9 tane yeşil itemli denyo ortada farmlattırıyorlar kendini nadiren denk geliyorum normal itemli takimlara kötü şansdır belki benimki yada sürekli 24:00+ oynadığım içindir belkide.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben miseryde horde karakterlerimle pvp yapmıyordum. İstisnasız her bg kaybedilir mi be kardeşim. Zaten her maça 5-6 kişi eksik başlıyorduk ve Regalya ben hep tam tersine şahit oldum, nerdeyse bütün allyler s2-s3 gearlıyken bizim elemanlar pve itemleriyle, honor pvp itemleriyle vs. geziyorlardı. Tabii 1 ayı geçti ben miseryde pvp işkencesine katlanmayı bırakalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:
Fly said:
hede hödö

Nası ya?
Misery = embesil enik green gear alliance altlarindan oluşan bi bg :)
Giriyorsun wsgye 9 tane yeşil itemli denyo ortada farmlattırıyorlar kendini nadiren denk geliyorum normal itemli takimlara kötü şansdır belki benimki yada sürekli 24:00+ oynadığım içindir belkide.

hah evet şunu eklemeyi unutmuştum, hatırladım :

yine o 3 aylık sürede şöyle bir şey çıkardım (aldım kağıdı yanıma ~80 gün boyunca not ettim saat aralığı başına galibiyet vs oranlarını, ciddiyim) :

02-10 arası horde coşabiliyor, işim gücüm olmadığı zaman öğlen yatıp gece kasıyordum mesela, daha rahat oluyordu.

10-14 arası dengeleniyor gibi, av hariç alliance ezmeye başlıyor.

14-22 arası o dediğim şekle dönüyor

22-02 arası dinginleşiyor ortam, horde daha çok av kazanıyor yine.

wsg'de şans ve zaman faktörü yüzünden öyle olmuş bence. 1-2 defa gece wsg oynadım ve evet alliance kötü oynuyor o sıralarda ama wsg'de tipik bir karşılaşma şöyle oluyor genelde :

-alliance yaklaşık 4 ve 6 kişilik gruplar halinde defans/saldırı diye ayrılıyor ama MÜTEMADİYEN böyle, alışkanlık gibi bir şey olmuş artık. horde kafasına göre, zaten genelde 4-5 kişi eksik başlıyorlar, bunun da yarısı ortada honor farm yapıyor sadece.
-horde tarafı tamamen honor farma aç insanlardan oluşmuyorsa iki taraf da bayrak almaya uğraşıyor.
-en iyi ihtimalle iki taraf da flag carrierlar ve healerlarla ilgili oluyor, 1-2 saatlik maçlar oluyor sonuçta, bazen horde kazanıyor ne hikmetse. yoksa horde healermış flag carriermış dinlemiyor, honor farm gogogo.
-arada bir "I have a dream" modunda insanlar çıkıyor, ÇABALASANIZA FFS diyorlar (haklılar da aslında da), maç 10 dk da bitecekse yarım saat falan oluyor , sonra allianca alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Perspective said:
Fly bedevi şansı değil o, misery hep böyle :S

eos, ab ve wsg de horde olarak 8-9 kişi eksik başlıyoruz 90%(wsg de 5 eksik oluyor genelde), oyun başladıktan sonra 2-3 dakika böyle takılıyoruz ondan sonra grup tamamlanıyor ama genelde kaybediyoruz,

aynen paso bizim de başımıza geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Reckonning de AV hariç horde lar resmen eziyor.. Ally ler hep başına buyruk, laf dinleyen yok. Hele AB.. Kazanmak o kadar zor ki. Birde benim sürekli dikkatimi çeken base durumunda 3-2 onlar öndeyse oyun 10 dakikada bitiyor, bizim 3 base imizi varsa yarım saatte bitmek bilmiyor oyun !! Bi adaletsizlik var gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...