Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008: İsviçre - Türkiye

Buyse

Öne çıkan mesajlar

emre kim ya kaç yıldır maç yapmıyor zaten geçen maçta berbattı oyun kurması gereken adam toptan kaçıyor. portekiz maçında onun yerine mehmet topal oynasa en azından defansif açıdan daha iyi olurdu. hem zaten geçen maç fatih terim defanstan başka birşey düşünmüyordu mentalitesine uygun olurdu. emrenin yerine tümer denenebilir ama 90 dk tam performans oynayamaz diye düşünüyorum
isviçre maçında uğur boral arda semih emre güngör oynamalı.
gökhan zan iyikide sakatlandı. milli takımda oyanayacak kapasitesi yok.
ayrıca futbolcuları kendi mevkisinde oynatması lazım fatih terimin. sabriden orta saha yapmasın yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

hoccemama said:
emre kim ya kaç yıldır maç yapmıyor zaten geçen maçta berbattı oyun kurması gereken adam toptan kaçıyor. portekiz maçında onun yerine mehmet topal oynasa en azından defansif açıdan daha iyi olurdu. hem zaten geçen maç fatih terim defanstan başka birşey düşünmüyordu mentalitesine uygun olurdu. emrenin yerine tümer denenebilir ama 90 dk tam performans oynayamaz diye düşünüyorum
ayrıca futbolcuları kendi mevkisinde oynatması lazım fatih terimin. sabriden orta saha yapmasın yani :)

koyu yazılı yerlere katiyen katılmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Son maçta bütün takım gibi Emre'de pek bişey yapamadı ama bir önceki hazırlık maçında 40m, 50m mesafelere çok isabetli paslar atmıştı, özellikle Mevlüt'e. Onsun takımn kesinilkle daha kötü olacağını düşünüyorum. Ön libero da Aurelio-Hamit, sağ bek Sabri, açık Kazım uygun seçim olur sanırım.

http://www.milliyet.com.tr/default.aspx?aType=YazarDetay&Kategori=spor&ArticleID=874759&ver=88

Şu yazıdaki altyapı meselesine hitaben:

Yıllar önce bu Portekiz takımı henüz U21 (ya da u19 hatırlamıyorum) iken bizim u21 ile finalde (yie yanlış bilmiyosam) karşılaşmış ve yenilmişlerdi. Yani bugün ezildiğimiz takımı yenen takımımız vardı elimizde. Ne oldu o gençlere? İbrahim Akın? FBdeki Kemal, diğerlerinin adını bile hatırlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Uğur Meleke said:
"Bu maçı kaybettik, ama skordan ötesini de sorgulamamız gerek: 2003 kışında Volkan-Servet-Tuncay-Sabri-Hamit’li Ümit Milli Takımımız, C.Ronaldo-Bosingwa-Quaresma-Postiga’lı Portekiz’i içeride dışarıda yenerken, 5 sene sonra bugün aynı oyuncu listelerinin kat ettikleri ve kat edemedikleri mesafe dikkate değer..."
Sosyal ağlarda paylaş

bu biraz bizim oyuncuların karakterinden kaynaklanıyor sanırım
ben oldum benden iisi yok havasına girip kayboluyorlar istanbul gecelerinde sonuç hüsran
ha gez eğlen ama işine de önem ver kendini geliştirmeye devam et
adam hem yedek kalıo morali bozuluo yaşına göre bi ton para kazanıyo e gezio haliyle sora düşüş kaçınılmaz...
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:
hoccemama said:

koyu yazılı yerlere katiyen katılmıyorum.

eyvallah hocam
ayrıca galatasaraylısın galiba ardayla emreye bişey dememişsin uğurla semihe oynamasın demişsin.
bence fatih terim kaleye hakanı solada deli iboyu alsaydı kökten çözüm olurdu:D
Sosyal ağlarda paylaş

Emre iyi olduğu için değil zorunluluktan oynamak zorunda, alternatifi yok çünkü.

Uğur Boral kendi takımında bile oynamıyo milli takımda mı oynayacak?

Emre Aşık yerine Güngör oynamalı, zaten başka da stoper yok elimizde. Toraman'ı nasıl almazsın kadroya?

Sağ bek yok elimizde hiç, bi hamiti bi sabriyi almışız ikisi de devşirme.
Sosyal ağlarda paylaş

Fatih Terim nasıl bir yaratıcılık yapacak bu maç için çok merak ediyorum.İmparator toz kondurmaz gerçi kendisine.Günlerdir medya yerden yere vuruyor haklı olarak çünkü maç sonucu endişelendirmiyor oynanılan futbol endişelendiriyor,ümit vermiyor.Şu turnuvada herkese bu takımın ne işi var burada dedirtecek bir futbol oynuyorlar.Büyü,sihir gibi bir şey olmazsa bu maçı kazanmamızı zor görüyorum.Aslında çok şanslıyız veya Terim şanslı çünkü ilk maç Portekiz müthiş bir futbol oynamadı.Direkten dönen toplar artı Gökhan oyundan atılabilirdi fark olabilrdi.Bu maç için ise İsviçre'nin en önemli oyuncusu Frei yok.Eğer olsaydı bu takımı sahada, bizleri ekran başında perişan edebilirdi.Şanslı ama çok kötü bir takımımız var kısacası
Sosyal ağlarda paylaş

Toramanı almadın hadi, La Ligaya gitmiş İbrahim Kaşı niye 23 kişi içerisinde bırakmazsın. Emre Aşık, Mevlüt, Tümer gibi oyuncuları dışarda bırakarak İbrahim Kaş, Yıldıray ve Ümit Karanı şu takıma dahil etsek takımın çehresi değişir.

fatih terim bildiğin rus ruleti oynuyor başka bişi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Beşiktaş Kaptanı İbrahim Üzülmez, Avrupa Futbol Şampiyonası kadrosuna alınmadığı için üzgün olduğunu söyledi

Tecrübeli futbolcu, "Hakan Balta'nın Portekiz karşısındaki performansını beğenmedim. Sol bekte son 10 yıla damgasını vuran tek bir oyuncu var: İbrahim Üzülmez... Ancak şampiyonada yok. En kötü günümde bile olsam, en az 4-5 bindirme yapar, rakibe yengeç gibi yapışırdım. Bunlar görülmedi ya da görülmek istenmedi" dedi.

'Carlos'u da gördük'
Sol kanatta Tello'dan sonra Seriç'in de transfer edildiğine değinen İbrahim Üzülmez, "Sekiz yıldır Siyah-Beyazlı formayla yürüyorum. Kimler geldi, kimler geçti. Mücadeleye devam edeceğiz... Kralı gelsin, çabamı sürdürürüm. Güçlü olduğum sürece, formamı kimseye kaptırmaya niyetim yok. Roberto Carlos dediler, hepimiz gördük... Kim, kaç maç oynamış kıyaslama yapılsın... Hodri meydan" diyerek iddialı konuştu.

Orhan YILDIRIM-Fanatik

deli ibo gene döktürmüş. :P
Sosyal ağlarda paylaş

Gökhan'ın gitmesi iyi oldu bence.Adam ciddi anlamda kötü defans,zorlamanın manası yok.Servet desen 1 senedir sakat,Emre Aşık desen adam saatli bomba gibi,Emre Güngör desen yetenekli ama tecrübesiz.Bu defansta taş gibi bir Toraman olmalıydı ama Terim'in egosu agır bastı sanırım.Zaten ne zaman bu Terim gider,ciddi anlamda bi "teknik direktör" gelir,o zaman düzlüğe çıkarız.Her takımın 1-2 yıldız ismi var,bizim yıldız ismimiz Terim..Bu kadar megaloman bir adamın yönettiği takım da anca bu kadar olur.
Çok zor işimiz cidden..Yarınki maçta bi kaç oyuncumuz insanüstü işler yapmazsa adios diyebiliriz 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

hoccemama said:

eyvallah hocam
ayrıca galatasaraylısın galiba ardayla emreye bişey dememişsin uğurla semihe oynamasın demişsin.
bence fatih terim kaleye hakanı solada deli iboyu alsaydı kökten çözüm olurdu:D

evet galatasaray'lıyım :) emre güngör oynamak zorunda emre aşık varken, onun için dedim. arda ise bence tartışılmaz olmalı artık, hele ki tuncay'ın performansını gördükten sonra, en azından tuncay'ın yerinde oynamalı. ama arda gibi topçu mutlaka oynamalı bu takımda. semih sonradan girsin yine, öyle bir oyuncu o. uğur ise 4. tercih falan olabilir ancak mevkisinde.
Sosyal ağlarda paylaş

yenilirse fatih terim in bahanesi hazır zaten

"sakat oyuncularımız çoktu, takımın beyni emre de sakatlandı"

tr milli takımını hatırlatmaya gitti, bidaha da dönmesin ordan:P orada yaşasın çadır falan kursunlar gerekirse, baydı artık, emreden beyin, terimden direktör bu kadar oluyo,,

kafası karışmış hepsinin yok defans yokmuş, yok pivot sıtrafor yokmuş, bi takım bu kadar ezdirilir mi

delirdim lan ecnebilerin hepsi çatır çatır top oynuyo,

iki top yapan verkaça giren yok ya, takım o derece kötü ki, ömer üründül amcam yorum dahi yapamıyo, o adama yazıktır,: P
Sosyal ağlarda paylaş

ya uğur boral denmiş oynadığı 10 maçın 2-3 tanesinde iyi performans koyan bi adam bu napıcaz oynatıp dua mı edicez?
@scheriff
pepe ve carcalho ya terry cannavaro kalitesinde değil demişsin ama kadere bak carvalho terry nin pepe de cannavaronun yanında oynayan adam yapmayın lütfen ya adamların defans bloku 3 chelsea 1 real olmuş hani orta saha yine dünyanın en iyi klüplerinde futbol oynayan adamlar bizim 1 tane war o kalitede oyuncumuz oda hamit. ha kazanabiliriz bunlar olmadan kazanılmaz diye bi kaide yok ama biraz da insaf hani futbolcularımız da bulunmaz hint kumaşı değiller yada şöyle açıklayayım
bosingwa ferreira pepe carvalho vs balta servet g.zan hamit
deco petit simao moutinho vs emre mehmet tuncay kazım
c.ronaldo nuno gomes vs nihat mevlüt
bakıyorum hani daha üstün olduğumuz mevki var mı kağıt üstünde ben göremiyorum ha ozaman demekki bi güç farkı var zaten bunu neyle kapatabilirsin koşarak mücadele ederek yardımlaşarak bizim takımımız bunu yaptı mı hayır ozaman zaten hani arda yı da oynatsan tuncayı da oynatsan kazımı değil gökdenizi de oynatsan skor bambaşka olurdu diyemeyiz...
Yine uzun yazdım İsviçre maçına gelince saatler kaldı artık umarım Fatih Terim daha iyi bi kadro seçimi ve kadromuza daha uygun bi dizilişle sahaya çıkarır takımı futbolcularımız da artık milli takımda oynamanın gereklerini yerine getirir bizde yüzümüzün akıyla sahadan galip ayrılır gururumuzu kurtarırız yoksa Türkiye futbolu dünya futbolundaki yerini git gide kaybetmeye devam edicek...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...